Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy Ázsiai fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy Ázsiai fiú és írogatok is vele de nem tudom ebből lehet e valami később?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye leírtam hogy tetszik egy Ázsiai fiú és írogatok is vele. Szüleimnek nem nagyon mondtam még el mert 1.okom félek 2.okom apukám rasszista és utálja az Ázsiaikat. A véleményetek érdekel, szerintetek ebből lehetne valami? Mármint én úgy gondolom hogy én amúgy tetszek a srácnak.. Annyi a baj hogy messze lakik mivel ugye én Magyar vagyok ő meg Ázsiában van. Köszi aki ír, jöhet hideg, meleg:-$

2021. nov. 18. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kamu sztori, provokáció. Nem életszerű.
2021. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok a távkapcsolatot, bár én nem ajánlom..Ahogy Te is írtad, eléggé kilátástalan a helyzetetek, és minél jobban megkedvelitek egymást, annál jobban fog fájni, ha nem jönnek össze a dolgok (tapasztalaból írom). Én már közel 1 éve élek távkapcsolatban, ő a legjobb dolog ami valaha történt velem, de nagyon elkeserít a távolság, nagy részben ez is hozzájárul a depressziómhoz..Persze mindenki más, ha igazán kedvelitek egymást, akkor adjatok a dolognak egy esélyt ! Ha szeretnél valakivel beszélgetni/tanácsra van szükséged, nyudogtan írhatsz !
2021. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!