Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy Ázsiai fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy Ázsiai fiú és írogatok is vele de nem tudom ebből lehet e valami később?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye leírtam hogy tetszik egy Ázsiai fiú és írogatok is vele. Szüleimnek nem nagyon mondtam még el mert 1.okom félek 2.okom apukám rasszista és utálja az Ázsiaikat. A véleményetek érdekel, szerintetek ebből lehetne valami? Mármint én úgy gondolom hogy én amúgy tetszek a srácnak.. Annyi a baj hogy messze lakik mivel ugye én Magyar vagyok ő meg Ázsiában van. Köszi aki ír, jöhet hideg, meleg:-$

2021. nov. 18. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Milyen nemzetiségű?
2021. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle. Nem látunk a srác fejébe.

Amúgy vietnámi, kínai, koreai, japán vagy milyen?

2021. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Később simán lehet ebből valami, viszont jelenleg nem hiszem, hogy egy srác miatt kiköltöznél.
2021. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"jöhet hideg, meleg"


Okey-dokey.


Tehát te Magyarországról írogatsz egy ázsiai sráccal aki a világ másik felén él. Ez eddig még nem is probléma, de:


Honnan halásztad a srácot, internetről? Kirakott képeken kívül láttad már kamerán keresztül, hallottad már a hangját?


Ha nem, akkor mindent amit ír meg úgy az egész figurát elosztanám kettővel.


Csak szólok, nehogy pofára esés legyen a végén, sok ilyen sztori volt már a múltban, hogy neten becserkésztek egy naív tinit majd kihasználták különböző formákban.

2021. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. és 2. válaszoló a fülöp szigeteken él. 3.válaszoló: kiköltözésről szó sincs még én se tudom hogy lenne de egy fiú miatt akivel pár napja beszélek miatta nem adok fel mindent. Utolsó válaszoló, egyelőre még csak pár napja beszélünk de majd sor kerül a hívásra is de igen köszönöm megpróbálok vigyázni mert tudom milyen emberek vannak a világon sajnos.
2021. nov. 18. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de esélytelen
2021. nov. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem azt kérdezték hogy hol él, hanem hogy milyen nemzetiségű. Én is lehetek magyar és élhetek Kóreába.

Vagy azt sem tudod milyen nemzetiségű ?

2021. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 lehet ukrán😂😂
2021. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Filipínói, azthittem ez egyértelmű ha a Fülöp Szigeteket elmondtam de bocsi igazatok van nem írtam le jól😅
2021. nov. 19. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Már össze is jöttek, láttam a másik kérdést 😂
2021. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!