Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy senki sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senki sem akar velem lenni? Intelligensnek tartom magam,nem egy Bunkó fasz vagyok,sokat írogatok a másiknak, próbálom megoldani a problémájukat, de mind hiába, Mit rontottam el? Egy lány,mit akar a férfitől?

Figyelt kérdés

#Mit akar egy lány a Férfitől?
2021. jún. 24. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
" Intelligensnek tartom magam". Ezzel a legtöbb ember így van. Inkább az a kérdés, mások annak tartanak-e.
2021. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
"... próbálom megoldani a problémájukat,..." - Ne akard megoldani mások problémáját(!) , max csak tanácsokat adj, hogy Te hogyan oldanád meg.
2021. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Minden ember feltud mutatni olyat, amitől az ember csodálkozik!

Ilyenre gondolok, mint pl: Önerőből gazdag, vagy ilyesmi, dde itt nem is a gazdagságról szól, hanem a szerelemről, A kérdésem az Mi kell a Nőnek?

Ne ítéld el őket, csak azért mert mások, egy csöves emberből előbb vagy utóbb lehet gazdag ember, szerintem rosszul ítéled meg őket..

2021. jún. 24. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A "Nőnek" (ami azért is hülység így, mert minden nő másmilyen, más igényei vannak, nem egységes, teljesen egyforma lények) normális ember kell, emberi értékekkel és az, hogy megbecsüljék, ne ilyen lenézően álljanak hozzá.

Anyagi téren minden normális ember - akár nő, akár férfi - annyit vár el a másiktól, hogy az el tudja saját magát tartani, a saját igényeit biztosítani és ne a másiktól várja el.

2021. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
"nem egy Bunkó fasz vagyok" - bocs, de aki ilyen stílusban ír, az pedig igenis az!
2021. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A bunkó fasz Általánosított értelemben értem,Úgy vélem, hogy a Lányokkal való szembenállásom , nem Bunkó,fasz,összességében megvagyok elégedve magammal.

De ha te ezt másképp látod, akkor javíts ki, miben vagyok bunkó?:)

2021. jún. 24. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

"próbálom megoldani a problémájukat"

Pl. már látom, h ezt is rosszul csinálod. A nőknek nem kell megoldani sose a problémájukat, hanem meg kell őket hallgatni, had panaszolják el, és segíteni kell őket rávezetni a megoldásra. Olvass a nőkről...

2021. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

7: Ha valakihez problémával fordulok, akkor konkrét, racionális megoldást várok, hímezés-hámozás és lelkizés nélkül.


Ezek szerint menstruáló férfi vagyok?

2021. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Senki??? Na ezt szeretem a Szegediekben,Mindenki csak a saját életével és nyomorával van elfoglalva, mindenki nem törődik a másikkal...

Nem törődöm Társadalom lettünk!

(Tisztelet a kivételnek,de az kevés), de ha segítség kellett volna, akkor már rég megkaptam volna és nem írom ezt a szöveget...A mai lányok csak a saját érdekeivel vannak elfoglalva!

Mint mindenki én is! Na de annyival különb vagyok, hogy én törődök velük( de miért is, ahelyett, hogy saját magammal foglalkoznék.)

Mások véleményét nemigen veszik figyelembe, azt mondják meg vagyok én férfi nélkül is...( Itt majdnem szívrohamot kaptam, de lenyelem.) 30 év alatt nem nem találkoztam egy Normálisan szerethető emberre!!!!,én hibám?

Talán Ronda vagyok?

Vagy mert nincs Porsche-m? Csináljak eggyett? Akkor valahogy figyelembe vesznek???

Legyek gazdag?

Igen! A Válaszom legyek gazdag és akkor mindent megkapok!

Egy vélemény Számítson: Gazdag leszek! Ennek fejében csinálj meg minden tőled telhetőt, és szard le , hogy más csóró!

Vagy gazdag leszel vagy csóró, te döntessz,de ha csak magadra hallgattsz nem mindig jó! A véleményem legyél Gazdag és akkor pénzből megkapsz mindent!

Tőrődj ezzel és akkor sikerülni fog a Gazdagságod!! Ezzel együtt nem csak te leszel sikeres hanem Gazdagabb is!

Pénzből még a szeretteit is megveheti pénzel! :)

Csupán nem kell hallgatni mások véleményére...

Csak Ügyesen,hol kezdődik a szerelem?

Lehet, hogy rossz helyen keresem, Szeged szar hely, tele Narkós emberrel, lehet, hogy mindenki belefojtja bánatát és épp ez miatt nem találok megfelelő párt... Akkor a nők is lerobbantak(Narkósak.)

Nem Végig járom Szegedet és azt kell mondjam,hogy ezek az emberek nem veszik figyelembe a másikat, mint ha ott se lenne..

Szeretet hiányos vagyok? A válaszom igen!!!!

Ha tételezzük fel megkapom, akkor már nem is kell???

Talán lehet, hogy buliba kéne járnom.... Hogy megmutassam milyen fasza ember vagyok!

És igen is fasza ember vagyok, mert miért ne?

NEm lehetek az, vagy Bűn lenne, Bűn lenne nem gazdagnak lenni?

HA elhalasztom azt a lehetőséget, hogy gazdagságra tegyek szert ,akkor sok minden megváltozna,tehát gazdagnak kell, hogy legyél!

Aki akar írjon, ne habozzon Főnyeremény Vagyok!

2021. júl. 1. 07:07
 10/11 anonim ***** válasza:
...normális válaszokat kaptál. Olvasd el és legalább gondolkodj el rajtuk. Ezeket, a hibákat vettem, vettük észre. Hiszen NEM ISMERÜNK, nem tudjuk, hogy milyen vagy, csak a leírások alapján. Kérdezd meg a barátaidat, adjanak ők tanácsot, jobban ismernek. De az utolsó leírások alapján a fejedben vannak bajok.
2021. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!