Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a baj, hogy 2 lánnyal is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj, hogy 2 lánnyal is irogatok. Most mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy egyik lányt sem akarom megbántani. Én városi vagyok és mind a 2 lány vidéki (persze nem ugyanott laknak). Az egyikkel még régebben jártam csak szépen elrontottam az egészet, akkor még kicsi voltam. Szép nagyon, 1 évvel fiatalabb nálam, a legjobb barátom osztálytársa. És biztos, hogy egy idő után megtudná, amit én nem szeretnék, és ettől egy kicsit tartok. Az apja iszik, ami megint egy rossz pont. Szép lány tényleg meg minden, de nem érzek olyan sok mindent iránta, mint az előző iránt. De most bántsam meg megint, mint akkor? Alapból nem is kellett volna bele mennem ebbe az egészbe. A másik lány a tesóm legjobb barátja, tehát ha azt megbántom, akkor az se lesz sokkal jobb. Ő egyidős velem, de nagyon komolytalan és unalmas. Mindig elvárja, hogy felhívjam, mert ha nem akkor sír meg hasonló. Én felhívom, mondok neki sok szépet és ugyanazt ő is visszamondja. Eddig még nem is találtam meg azt a dolgot, ami mind a kettőnket érdekelne, persze én meghallgatom akkor is, ha nem érdekel, nem vagyok bunkó. De hiába, sokszor van kínos csend a telefonba, olyankor nekem se jut semmi az eszembe, és természetesen neki se. Mind a 2 legalább 100 km re van tőlem, amugyis ritkán találkoznánk, dehát most mind a 2 t dobjam el? Nekem az lenne a legjobb, ha helyi lenne, nem lenne osztálytársam, sőt még iskolatársam se és nem is kötődjön se a legjobb barátomhoz, se a tesómhoz. Amúgy Székesfehérvári vagyok. Jaa de a legjobb, hogy a két lány facebookon ismerősök, bár szerintem csak ennyi, nem hiszem, hogy szoktam beszélni egymással, de az biztos, hogy mélyre süllyedtem a szarba. Szóval nem azt szeretném, hogy tanácsoljatok nekem lányokat, hanem, hogy most ilyenkor mit tegyek. És légyszíves normális kommenteket szeretnék :)

2017. júl. 23. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, hogy ezeket a lányokat csak sajnálatból szereted őket.

Remélem nem hagyod magadat manipulálni. Én nagyon úgy nézem.. Inkább keress egy neked valót. Legyél fontos önmagadnak. Túl fognak esni rajtad. Ezen ne múljon.

2017. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 4 lánnyal írogatok, de ebbe nemtudom mi a rossz, egy foglalt, a másik leszbi, 2 van aki szabad, de úgyse nagyon hiszem hogy összejövök bármeikkel is, ha meg mégis miért sértődne meg a másik?
2017. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bátyja! Én 7 lánnyal is irogattam..... egyébként azt választottam akibe szerelmes is vagyok és nem csak tetszik!
2017. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!