Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne szenvedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szenvedjek többé ettől?

Figyelt kérdés

Na szóval a problémám az hogy szerelmes vagyok egy velem egykorú fiúba, de ő nem szeret viszont. Az unokatestvérembe szerelmes már egy ideje, és voltak is együtt de az uncsim többször is megcsalta és olyan se veled se nélküled kapcsolatban vannak, mert folyton össze vesznek, aztán kibékülnek. Most nincsenek együtt, mégis találkozgatnak, de közben az uncsim együtt van valakivel akiről ez a fiú tud is, mégsem érdekli mert szerelmes. Velem próbálta megbeszélni a problémáikat az uncsimmal a múltkor és annyira rosszul esett, mert ugye én szeretem őt, de ő csak barátként tekint rám (vagy még úgy sem) nem tudom..

Na szerintetek mit tegyek? Ő jobbat érdemel mint az uncsim, aki folyamatosan megcsalja. :)

De ha nem tetszem neki, akkor gondolom nincs mit tenni. Csak folyton rá gondolok, mert velem amúgy nagyon kedves mindig és annyira beleszerettem..

Az uncsim amúgy nagyon haragudna ha megtudná ezt. 16/L



2021. nov. 2. 02:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ez már 2 éve így megy :(
2021. nov. 2. 02:36
 2/8 A kérdező kommentje:
Azóta szerelmes vagyok és még nem volt barátom
2021. nov. 2. 02:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg velük minden kapcsolatot. Ismerkedj másokkal.
2021. nov. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar felejtsd el a sracot, mert kifog hasznalni ha epp olyanja van es 7gy eldob majd mint uncsid a sracot ha epp olyanja van. Ez kb most olyan h en szerethetlek teged de te azt se tudod ki vagyok sose fogsz velem leallni, szóval kar is miatta szenvedni kozben meg mar talalhattal volna olyat akinek te vagy a vilag es jobban szeretne mint ahogy te azt eltudod képzelni.
2021. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ezzel foglalkozni, a srác sem 100-as ha ilyen k..vával már bocs kavargat, persze biztos jó valamiben a csaj...

Neked az lenne a legjobb ha keresnél mást mindenképpen.

2021. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jobban jársz szerintem ha mást keresel
2021. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd boldogtalanná magad ilyennel.
2021. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2021. nov. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!