Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem az egyéjszakás partnerembe?

Figyelt kérdés
Volt egy buli, ahol megismertem egy lányt és lefeküdtünk meg eggyüt aludtunk aztán másnap azt mondta hogy reméli hogy nem vettem ezt semminek, akkor még én sem gondoltam semminek... Aztán eltelt 2 nap és bumm, szerelmes lettem. Szerintem semmi esélyem hogy összejöjjön velem... De ha lenne hogy csináljam, mert nem akarok ráírni. Erre szeretnék választ kapni, vagy arra hogy hogy felejtsem el. Előre is köszönöm a válaszokat! És igen, fiú vagyok.

#szerelem #egyéjszakás #felejtés #Hogy kaphatnám meg
2021. márc. 14. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Gondolj bele csak úgy oda dobta magát, szerinted érdemes érte? xD
2021. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam... Akárkinek oda dobná magát, de látok benne valamit
2021. márc. 14. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd hány egy éjszakás kalandod volt? És hány barátnőd?

Szerintem csak simán szeretet hiányod van. De figyelj, semmit nem veszthetsz vele ha ráírsz.

2021. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őszinzén ez volt az első 😅 és eddig 2 barátnőm volt. Lehet hogy igazad van.
2021. márc. 14. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el sajnos. Ha akart volna valamit,akkor nem mondta volna masnap,hogy remeli ez nem komoly. Tudom nehez lesz,de hidd el talalsz masikat.
2021. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

ez nem szerelem :D

Vagy kapcsolatra vágysz és ő a legközelebbi, elérhetőnek tűnő, vagy csak szimplán megint le akarsz feküdni vele.

Amúgy az egyesnek és neked is arra a részre reagálva, hogy "csak úgy oda dobta magát" : miért, te nem ezt csináltad?

2021. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem arra megyek hogy megint lefeküdjek vele. És nem is ő a legközelebbi.


Viszont az oda dobta magátnál igazad van

2021. márc. 14. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

#1

A posztoló pasi is csak úgy odadobta magát a csajnak, akkor nem megérdemlik egymást?

2021. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen a kérdező is odadobta magát, és eldönthetitek melyiktől az undorítóbb. Szerintem egyértelműen a lánytól, ez az én véleményem.
2021. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyikőjüktől sem undorító. Fiatalok, élvezik az életet, máglyára velük...
2021. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!