Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit gondoltok a küzdőspo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok a küzdősportoló lányokról?

Figyelt kérdés
Izgatna titeket, hogy sportol, erős, meg tudja magát védeni? Van esetleg tapasztalatotok is velük? Pl birkózó, judózó, karatézó, stb lányok

júl. 6. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Azért nagyon nem mindegy, milyen ágazatról beszélünk.

Mondjuk én ugyan tudom, mit tekintünk küzdősportnak, de nem árt meggyőződni arról, hogy ugyanazt gondoljuk a küzdősportról.


A motiváció mindenképp becsülendő, minden más az előzők függvénye.

júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem izgatna, viszont annak örülnék, hogy nem kell féltenem annyira.
júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez attól is függ hogy milyen szinten van, ha túltólja nem biztos hogy szexi, ha kezdő tehát egy két éve csinálja akkor még nem igazán ér semmit, még egy roma csaj ellen se, nem hogy pasival szemben. Szóval nehéz megtalálni a közép utat.
júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, ami ezen izgató lehet?
júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem, a fizikai erőszara való hajlam nem mondható nőies tulajdonságnak. A szellemi képességet többre tartom.
júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönnek, milyen küzdősport amúgy?
júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ez így nagyon tág megfogalmazás. De tetszik ha van motivációja, kipróbál dolgokat, mert így tudja majd megtalálni, hogy mi is tetszik neki igazán.

De ha arra akarsz kilyukadni, hogy a küzdősportos lányok mennyire ki vannak pattintva vagy milyen könnyen el tudnak verni akár nagy darab fiúkat is, akkor el kell keserítselek. Inkább csak fogásokat tanulnak és legtöbbjük a fiúkhoz hasonlóan kb. olyan szintet ér el, hogy egy saját magához hasonló adottságú, de amatőr valakitől meg tudja védeni magát. Szóval nem lesznek sem macskanők, sem karatekölykök. De nem is ez a cél.

júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Totál bejönne egy karatés nő.
júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg tudná védeni, ha engem meg akarnának erőszakolni
júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!