Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem engedik hogy ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedik hogy ott aludjunk egymásnál a barátommal?

Figyelt kérdés

18 múltam

Novemberben leszek 19 éves

4 hónapja vagyunk együtt a baratommal aki 20 eves lesz

Kedvelik a parom meg minden

Viszont apam hallani se akar hogy egyutt aludjuk egymasnal

Mit tehetnek?

Tiszta irigy vagyok masokra akiknek a szulei nem erdeklik ezek a dolgok

Mit tehetnek? Hasonlo elmenyek?🥺



júl. 5. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mit tehetsz? Azt amit szeretnél, elmúltál 18 jogilag nagykorú vagy már nem korlátozhatnak a szabadságodban.. Ergó ha nem tetszik költözz el minél hamarabb ahogy tudsz.
júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Dugjatok akkor ha nincsenek otthon.
júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy felnőtt ember vagy?

Apád annyiban korlátozhat, hogy az ő házában az lesz, amit ő szeretne és, ha ő tart el, szintén.

Ha nem tetszik a rendszer önállósodj, annak minden előnyével és hátrányával.

júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el apádnak, hogy dugni nem csak este lehet, még ágy se kell hozzá.
júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Apádnak miért nem mindegy, hogy a házán kívül hol dugatod magad 18 évesen...
júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert az apád illúzióban él és szereptévesztésben van. Apád félig szerelmes beléd és nem tudatosítja magában azt, hogy ő az apád és nem a szerelmed, tehát apád valójában féltékeny, ami egy ösztönös, de beteg dolog a szülők részéről. Ez anyák részéről is sajnos jellemző reakció, főleg ha anya-fia szitu van. Pszichiátert ajánlom apád figyelmébe jó szándékból. Vagy a másik magyarázat az, hogy a szülők nem betegek, hanem csak ténylegesen látják azt, hogy te ebből rosszul fogsz kijönni, mert esetleg ismernek téged is, meg a hapidat is.
júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van hogy azt csinálok amit akarok.

Egyébként apámnak nincs önálló véleménye , mindig azt teszi amit az anyja mond. Mert szerine az a szent amit az anyja mond.

Egyébként elmondtam apám anyjának hogy már megvolt a párommal ugyhogy baszhatják.

De apám nem tudja még.

Konzervatívak.

Mert hogy vajon mit szólnak hogy nálam alszik.

Nem tudom ez minek baj.

Jövőre leszek 12.-es szóval még van egy évem itthon, a lakhatás csak itt otthon lehetséges.

Úgyhogy ez van, és félek a páromnak elege lesz a szüleim konzervatív viselkedéséből. ( anyámat nem éredekelné, de apám meg a szülei nagyon is azok)

júl. 5. 13:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a pasid szerint azon múlik a kapcsolatotok megmaradása, hogy nála alszol-e, akkor szerintem jobb is, ha vége a kapcsolatnak, mert egy kapcsolat nyilván nem arról szól, hogy most épp együtt alszotok-e.
júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kakilni se együtt kakilnak a párok (jó esetben), aztán mégis működik a kapcsolatuk.
júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudom persze

Nem hagyna el nyilván

Hülye gondolat vol tőlem

De hogyan tudnám rávenni őket hohy már nagyok vagyunk és hadd aludjon már nálam. Sajnálom hogy elvagyunk aztán 22óra lesz és mennie kell. Ráadásul 30 percre lakik. Szóval a benzin pénz miatt is sajnálom, mert nem gazdagok.

júl. 5. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!