Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem engedik hogy ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedik hogy ott aludjunk egymásnál a barátommal?

Figyelt kérdés

18 múltam

Novemberben leszek 19 éves

4 hónapja vagyunk együtt a baratommal aki 20 eves lesz

Kedvelik a parom meg minden

Viszont apam hallani se akar hogy egyutt aludjuk egymasnal

Mit tehetnek?

Tiszta irigy vagyok masokra akiknek a szulei nem erdeklik ezek a dolgok

Mit tehetnek? Hasonlo elmenyek?🥺



júl. 5. 10:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te ott alhatsz a srácnál egyébként?
júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem, én se aludhatok ott és ő se nálam.

Az ő szülei engednék nem amiatt, nálam van a gond engem nem enegdnek

júl. 6. 00:00
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Nekem sokkal jobb életkezdésem volt fiúként, mert a szüleim nagyon szerettek és mindent megadtak. 23 évesen átvettem a diplomámat az egyetemen, majd megismertem egy lányt, megvolt az első szex és a szüleim őszinte szeretettel indítottak el az önálló, saját életem megélésére. Annyi barátnőm, feleségem és gyerekeim lehetnek, ahányat el tudok tartani a saját házamban, a saját munkám jövedelméből.
júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
89%
Ha ahhoz elég felnőtt vagy, hogy a pároddal aludj, legyél ahhoz is, hogy eltartsd magad.
júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Nagykorú vagy, azt csinalsz amit akarsz.


A páromnak sem tetszett hogy otthon kontrollálják, 18 évesen hozzám költözött, és kész. Ha nagylányosat akarsz játszani, akkor állj a sarkadra, ha pedig nem megy, akkor ne akarj felnőttes párkapcsolatot.

júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igaza van a többieknek. El kell neki mondani, hogy vagy otthon szexeltek puha ágyon, vagy kint a természetben este, aztán lehet a csalánosba landoltok, vagy hangyák, bogarak közé.

Csalános tapasztalatom nekem is volt, szerencsére a lábam érezte, amikor sétáltunk helyet keresni, úgyhogy nem lett gáz 😂😎 De azért maradjatok az ágynál.

júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!