Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik és azt vettem észre, hogy én is neki. Ma nem mosolygott rám és nem is nézett úgy rám ahogy eddig szokott. Gondolom ö is lehet ideges és nem törvényszerű, hogy mindig ugyan úgy nézzen rám nem?

Figyelt kérdés

Vagy már nem tetszem neki?

Tudom gáz ilyet kérdezni de örülnék ha kapnék normális választ nekem sajnos nincs akivel ilyeneket megbeszélhetnék.


2021. febr. 25. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle 😏

Csak bátorság!😉

2021. febr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy "Ma mé' nem mosolyogtál, Géza?!!?" 😂😂


Jó, nem, nem, de na, tényleg, hajrá! Néma gyereknek az anyja se érti a szavát. Menj oda hozzá, aztán beszélgessetek, azt majd elválik, hogy mi a helyzet.

2021. febr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap tetszettél neki, akkor ma is, ez nem változik ilyen gyorsan. Lehet rossz napja van, vagy kaphatott egy rossz hírt, ami miatt a legutolsó gondolata most az, hogy kire mosolyog, vagy kire nem... Próbálj vele szóba elegyedni!
2021. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha már a kezdeményezés se megy neki, akkor sokat nem lehet várni tőle.
2021. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Velem ugyanez történt meg kb fél éve,nekem se volt senki akivel megbeszelhettem volna,most meg már késő... Azota már rájöttem mi volt a gond. Mindketten tetszettek egymásnak,de az alapján amit irtal nem nagyon ismerhetitek egymást,így egyikotok sem tudja hogy kezdeményezhetne a mosolygason kívül. Próbálj minél több jelet adni,hogy érdeklődsz vagy egy olyan helyzetet teremteni ahol beszélhettek akár csak néhány szót is. Nem szabad látnia rajtad,hogy elbizonytalanodtal,mert abból felreerthetitek egymást hamar, lehet csak még jobban bátorítani kell,mert ő sem biztos abban te mit érzel.
2021. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!