Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit ìrjak egy nőnek aki...

Mit ìrjak egy nőnek aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Elkezdtem vele beszèlgetni, de vhogy nagyon megakadt a beszèlgetès. Mit ìrjak ami tovàbb viszi a beszèlgetèst? Nem igazàn vagyok jó netes tàrskeresèsbe 😅
2021. febr. 22. 19:22
 1/3 anonim válasza:
"figyeld nekem ez a netes duma nem igazán jön be, nem tudom magam kifejezni szerintem jobb lenne ha találkoznánk valamikor, és úgy beszélgetnék neked jó?"
2021. febr. 22. 19:27
 2/3 PetheD válasza:
Kérdezz tőle. Hozz be új témákat. Vagy amit az első hozzászóló is írt, kérdezz rá a találkozóra. Persze, ha elérkezettnek tartjátok az időt.
2021. febr. 22. 19:50
 3/3 anonim válasza:
Érdeklődj felőle, figyelj rá, jegyezd meg amit mond. Mindenképp tapogatózz és találj közös témát. Ahogy azt előttem is írták, hívd el egy személyes találkára. Nem kell, hogy randi legyen. Ha elmegy veled, akkor legalább már tudod, hogy biztosan szimpatikus vagy neki. A kérdés már csak az, hogy csak barátilag vagy (idővel) lehet belőle több is.
2021. márc. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!