Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudassan egy ismeretlen...

Hogyan tudassan egy ismeretlen sráccal, hogy iszonyúan tetszik?

Figyelt kérdés
Csak az utcán szoktam rendszeresen látni, viszonylag sokszor szembejön, de főleg most, hogy maszkot kell hordani még csak mosolyogni sem tudok rá :D. Odamenni csak úgy pedig nem szeretnék, nem akarom letámadni, sem rögtön azzal terrorizálni, hogy tetszik. Mit gondoltok?

2020. dec. 15. 22:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Felnőtt párkapcsolatok vagy Tini párkapcsolatok
2020. dec. 15. 22:13
 2/13 anonim válasza:

Hát ha te tetszenél neki akkor ő már kezdeményezett volna..

Legalábbis én, egy FÉRFI oda merek menni egy nőhez, aki tetszik, Nem pedig várva arra hogy a nő adja a lökést! :)


Te tudod ha nagyon tetszik add meg neki az ívet!! :D

2020. dec. 15. 22:21
 3/13 anonim válasza:

Szerintem először csak beszélgess, barátkozz vele, ezek úgyis kellenek ahhoz, hogy egyáltalán legyen valami


Szóval hajrá :D

2020. dec. 15. 22:22
 4/13 anonim válasza:

"Odamenni csak úgy pedig nem szeretnék, nem akarom letámadni, sem rögtön azzal terrorizálni, hogy tetszik."

Húha, pedig biztos nagy traumát kapna attól, ha odamész hozzá és kifejezed, hogy szimpatikus vagy neki. Olvastam tanulmányokat erről, hogy képes az ember lelkébe belegázolni egy ilyen esemény. :)

2020. dec. 15. 23:27
 5/13 anonim válasza:
Azt amúgy én se vágom, hogy miért lenne gáz, ha elmondanád neki, hogy szimpatikus a számodra? Legalább egyből tiszta lenne a szitu.
2020. dec. 15. 23:56
 6/13 anonim válasza:
Arra kis időre amíg mosolyogsz, nyugodtan húzd lejjebb a maszkot hogy láthassa a mosolyod!
2020. dec. 18. 02:46
 7/13 anonim válasza:
Írj neki egy levelet, hogy nagyon szimpatikusnak találod őt, és kérdezd meg benne hogy esetleg szeretne e veled beszélgetni
2020. dec. 24. 14:22
 8/13 anonim válasza:
Semmi probléma sincs azzal, ha egy nő normálisan, udvariasan elmondja egy férfinak, hogy szimpatikus neki. Nem kurvásan kell csinálni, és akkor nem fognak annak tartani, ennyi a nagy titok. Az őszinte, de normális közeledés tiszteletet ébreszt, aki meg bunkón, szánalmasan stb. reagál a közeledésedre, arról legalább tudod, hogy nem kell vele foglalkoznod.
2021. jan. 25. 21:38
 9/13 anonim válasza:

Ha nem akarod nekiszegezni, hogy tetszik, kérj tőle valamit.

Mondja meg, mennyi az idő, van e papírzsepije, meg tudná-e mondani hol lehet itt kenyeret/valamit venni, melyik busszal kell menni..., találj ki valamit!


Jobban belegondolva érdemes olyat kérni, ami nem csak egy másodperc mint a papírzsebi, hanem magyarázni kell.


Utána meghívhatod cserébe egy kávéra, ha épp nem ér rá kérd el a számát, hogy egyeztessetek hozzá. ;)

2021. jan. 26. 06:13
 10/13 anonim válasza:
Írj nekem privátot. Én helyesebb vagyok tőle.
2021. febr. 11. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!