Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit fog majd fondolni?

Mit fog majd fondolni?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamtársammal már egy éve szemezünk egymással. Tudom hogy bejövök neki mert mondta. (Nyilván nem nekem, vosszahallottam). Egyikünk se mer lépni, alig ismerjük egymást. Volt rá számos alkalmam amikor tudtunk volta négyszemközt beszélni, de úgy voltam, mégse mehetek oda hozzá mint ismeretlen jopofizni hogy helo miujság. De ha ezt meg is tenném nem lenne gáz és kellemetlen a szituáció? A lányok hogy reagálják le az ilyet?


17f



2020. okt. 13. 21:14
 1/5 anonim válasza:
Szerintem sosem ciki, ha normálisan, intelligensen fejezi ki valaki az érzelmeit. Ha valaki kicikizi azt, aki így közeledett hozzá, az nem azt minősíti, aki közeledett. Én úgy gondolom, nincs vesztenivalód, menj oda hozzá, akár azt is elmondhatod neki, hogy számodra nagyon szimpatikus, és meghívnád őt egy kávéra, vagy tudsz egy jó programot, és elkísérhetne. Vagy megkérdezed tőle, hogy ő melyik osztályba jár, mi szeretne később lenni, hogy érzi magát a suliban, akármi. Az egyik volt kolléganőm mondott egyszer egy okos dolgot: semmiből nem lesz semmi, valami csak valamiből lehet. Ha mindketten csak egymásra vártok, abból ugyanúgy nem lesz semmi.
2020. okt. 13. 22:16
 2/5 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm a bátorítást. (:
2020. okt. 14. 06:35
 3/5 anonim válasza:
Nincs mit. Ha meg sem próbálod, csak veszíthetsz. Ha megpróbálod, akkor is veszíthetsz, de legalább tudni fogod, hogy megpróbáltad. Az elutasítás minősége pedig nem téged minősít. Amúgy ha vannak arra utaló jelek, hogy bejössz neki, akkor talán várja is, hogy kezdeményezz. A múltkor én is kezdeményeztem egy lánynál, nem lett belőle semmi, de kulturáltan, normálisan meg tudtuk beszélni a dolgot, és egyáltalán nem éreztem kellemetlennek az elutasítást.
2020. okt. 14. 11:39
 4/5 anonim válasza:
megpróbáltad? mi lett a story vége?
2020. okt. 18. 16:56
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült köszönöm (:

Írtam pm-et.

2020. okt. 18. 17:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!