Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudassan egy ismeretlen...

Hogyan tudassan egy ismeretlen sráccal, hogy iszonyúan tetszik?

Figyelt kérdés
Csak az utcán szoktam rendszeresen látni, viszonylag sokszor szembejön, de főleg most, hogy maszkot kell hordani még csak mosolyogni sem tudok rá :D. Odamenni csak úgy pedig nem szeretnék, nem akarom letámadni, sem rögtön azzal terrorizálni, hogy tetszik. Mit gondoltok?

2020. dec. 15. 22:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nyolcas válaszolóval értek egyet 1000%ig
2021. febr. 27. 02:56
 12/13 anonim válasza:

Menj neki miközben épp olvasod a mobilod.


Na jó ne csak poénkodok. Próbáld megkérdezni hogy hol van az egyik bolt vagy kérdezd meg hol a sport pálya.

2021. febr. 27. 16:43
 13/13 anonim válasza:

Amugy 9-es jókat írt.


12-es vagyok. A zsepi jó ötlet de manapság már megkérdezheted hogy van-e kézfertőtlenítője, a zsepi aggodalomra ad okot a másikban mostanság inkább a kézfertőtlenítő mert azt ő adja és ugy több idő és tudsz beszélgetni is közbe, hogy jaj milyen profin fújod a fertőtlenítő spray-t, mint vmi egészségügyes és stb és stb vagy kérdezd meg hogy tud-e adni lázcsillapítót. :)


Amugy el tudom képzelni hogy ebbe a helyzetbe manapság az emberek biztonság kedvéért hordanak maguknál lázcsillapitót soha nem lehet tudni alapon.


Na jó a lázcsillapítót ne mert rád hívja a mentőket teszt pálcákkal és 5 méteres távolságra veszi tőled az irányt.

2021. febr. 27. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!