Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MDCs kérdése:

Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy nagyon nagyon gáznak fog hangzani, de 17 éves létemre semmi tapasztalatom nincs abban hogy kezdeményezzek.


Van egy lány akivel most fog megtörténni a 3 tali, 2 hónapja beszélünk (az előző 2 tali az elmult 2 hétben történt, elötte neki sem és nekem sem volt időnk találkozni.) és úgy érzem ő is kedvel engem. Lehet ha más ember látna minket és hallaná a beszélgetéseinket akkor egyértelműen rámondaná hogy izzik a levegő és minden sima, viszont én nem ilyen vagyok.


Szeretnék kezdeményezni, mert nem akarom azt hogy megunjon vagy jöjjön valaki más... Csak az a baj nem tudom hogy kéne.

Semmi ötletem nincs erre, anyukám és apám azt javasolták, hogy az elköszönésnél ha úgy érzem adjak puszit, ne csak ölelést, ha úgy alakul ovatosan oldjam meg hogy összeérjen a kezünk ilyenek. Viszont nem tudom, hogy ez biztos jó ötlet-e.


Nekem bármi ötlet arra, hogy hogy kezdeményezzek jó, de az is jó ha valaki rendbe szed, hogy ne legyek egy punci és szedjem össze magam :D


Mindenesetre köszönöm előre a válaszokat! <3



2021. febr. 2. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem mondtak hülyeséget, de ha nagyon bizonytalan vagy és megakarod csókolni akkor meg is beszélhetitek akár. Ha kedvel akkor nem lesz nagy baj.
2021. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy biztos benne, hogy bejössz neki olyan téren, próbálj meg finoman (véletlennek álcázva) hozzáérni. Ha pozitívan reagál, akkor szabad a pálya, szinte biztos. Egy puszi elköszönésnél tényleg jó lehet, de ha olyan a kapcsolatotok, egy picit romantikusabb hangulatot teremtesz, és ott lassan megcsókolod (először szájrapuszi). Ha ő is szeretné,meg fog lepődni, de nagyon örülni fog neki, saját tapasztalat☺️

De lehet először csak simán puszi, és következő alkalommal csók, de ha össze akarsz vele jönni, én inkább rögtön csókot próbálnék ilyenekből (persze hosszú egyre közelebb kerülés után, először mindenképpen érdemes csak utalgatni nagyon finoman, csak néha hozzáérni, megsimítani...)

2021. febr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!