Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sok csaj kezdeményezett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj kezdeményezett?

Figyelt kérdés

Eddig én még sosem kezdeményeztem. Félek kezdeményezni, félek az elutasítástól. Viszont már sok csaj kezdeményezett nálam. Mennyire gyakori hogy egy csaj kezdeményez? Ha már sok csak kezdeményezett akkor az jelent valamit?

16/f



2021. jan. 28. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy kezdeményeznek. A mai világban ez már teljesen természetes.
2021. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Sikerült 6 mondatban 6x leírnod a "kezdeményez" szót ilyen-olyan formában. 😀

Amúgy ne stresszelj rajta, ma már teljesen megszokott, ha a lány kezdeményezi a dolgot. De te is megpróbálkozhatsz vele, igazából veszítenivalód nem sok van, az elutasítás meg az élet része, halogathatod, de nem kerülheted el.

2021. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer tettem, egyszer bejött (mondjuk hamar szakítottunk, de nem ezen múlt), egyszer nem. De utóbbi srác elmondta, hogy szerinte ez nagyon bátor dolog. Lányként is ezt gondolom, a fiúknak is kell kurázsi.
2021. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én kezdeményeztem mert a barátnömmel fogadtunk. az volt hogy csak az arcára kell de be fordult így a szájára ment.
2021. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, eddig nálam olyan lányok kezdeményeztek akik nem voltak az eseteim, illetve fiatalabbak voltak.

Aki meg az én esetem volt, annál én tettem meg az első lépést, de nem sokszor jártam sikerrel:/

2021. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!