Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Szóval van a sulimba egy lány aki tetszik, de nem tudom hogy kezdeményezzek. Bekövettem instán, szeretnék írni neki de nem tudom hogy. Ez a Szia, mizu? Nyilván elég gagyi szöveg, mit ajánlanátok? Ti hogy kezdeményeznétek? Elég félénk vagyok 😬 köszönöm előre!

2020. dec. 13. 23:15
 1/7 anonim válasza:
94%
Nem "szia, mizu?" legyen. Akkor már inkább "hogy vagy"? Vagy válaszolj valami kedveset/vicceset a storyjára, és abból is kialakulhat egy beszélgetés. Hány éves vagy?
2020. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jo dolog csak ugy siman rairni, valaszolj egy sztorijara valahogyan aztan ugy alakul majd, good luck :D
2020. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És azt nem tudod hogy ő kinnek jonn be ?

Figyi egyik szünetben menny oda hoza és csak beszélges vele bármiről és foglalkoz vele de tull nyumolosan meg is ad túrára h tetszik neked légy laza humoros meg kedves de azt ne vidd túlzásba asse baj ha kicsit csipkelotsz ha már és majd később kérd meg hagyd kísérd haza majd ha meg van az a bizonyos pillant na ak vald be az érzéseidet (:

2020. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a sztorira válaszolós cucc jó ötlet😁
2020. dec. 14. 02:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és 15 vagyok
2020. dec. 14. 02:10
 6/7 anonim válasza:
3-as: az komoly, kísérd haza de ne legyél túl nyomos. xD
2020. dec. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen az elején, vagy te máshogy gondolod


6-os !!!

2020. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!