Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok és ő nem belem elakarom felejteni de nem megy 😭😭 mit tegyek ??

Figyelt kérdés

Ez a lány elhitette velem h szerelmes belem...es én hulye el is hittem neki....ertitek végre őrültem neki h szerelmes belem egy szép lány de mégse 🥺🥺

Miért csinálhata ezt velem??

Pedig én nem tettem semmi rosszat...azert nem kérdezem meg tőle mért posztós ki nevetne és mindenkinek elmondana h milyen lúzer vagyok !!

Piszkálodo és NYELVTAN NÁCIK kiémélyenek!



2020. nov. 23. 00:46
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted utolsó?
2020. nov. 23. 23:33
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Ojaj, ez mikor történt? Napokban csináltam ezt fiúval.. 😬
2020. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Egy hónapja, miért csináltad vele nem piszkálásból hanem kíváncsi vagyok h ilyenkor mijatszodik le a fejetekben?
2020. nov. 24. 00:07
 24/40 anonim ***** válasza:
85%
Én nem terveztem elhitetni vele, csak nem bunkóztam vele, válaszoltam neki, de mivel válaszoltam így ő azt hitte, hogy van esélye, utána meg valahogy le kellett ráznom, nem válaszoltam és tiszta depresszió volt
2020. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Ja értem, nálam azért durvább volt
2020. nov. 24. 00:29
 26/40 A kérdező kommentje:

De nem értem mindenkivel kedved voltam főleg vele és ő bolodog és én hulye itt sirankozom itt gyk n 😭😭😭

Én nem értem ot h minnek kellet szorakozni a vélem és hogy miért pont engem miért nem mással csinálta soha se tudok majd egylanybs sr bízni meg az első nagy szerelem volt nekem 😭😭😭😭

Így -ezzek után már soha se fogok szerelmes lenni 😦🥺🥺

2020. dec. 1. 16:21
 27/40 anonim ***** válasza:
73%
👍.
2020. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Ez mi 27 etes ?

🥺

2020. dec. 1. 16:39
 29/40 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy van, ahogy mondod, akkor a csaj egy érzéketlen ribizli.


Próbálj meg mást csinálni! Játssz, sétálj, biciklizz. Csinálj bármit, ami eltereli a gondolataidat! És barátkozz lányokkal, hátha megkedvelsz mást!

2020. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Tehát full hülyére vett...

Ilyen csajra ne pazarold az idődet. Tudom hogy nehéz lesz elfelejteni, de próbáld meg. Tereld el a gondolataidat

2020. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!