Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondja el a családnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondja el a családnak a kapcsolatot a fiú? Hogyan fogadják el őket a család és az ismerősök?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van egy barátnője aki 31 éves . A fiú 19 éves.Nem tudja hogy mondja el.

Minden rendben körülöttük. Csak az évek zavarják őket hogy ki mit

gondol.



2020. jún. 7. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit mond, a család már nem szólhat bele. Meghökkentő lesz, de idővel elfogadják, megszokják
2020. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Társadalom miért ítéli el a hasonló embereket?
2020. jún. 8. 00:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolatuk akkor teljesen természetes?
2020. jún. 8. 00:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első vagyok:

Viszont igaza van, nincs beleszólásuk..


Azért ítéli el, mert a 19 éves egy 31 éveshez képest fiatal, 12 év különbség, persze idősebb és (lehetőleg) érettebb korban már nem annyira számít soknak


Nem feltétlen mondanám természetesnek, de inkább mindennapos és előforduló közötti kategória

2020. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve volt hasonló,csak akkor ott én voltam a 34 F a lány pedig 18-19 volt akkor


Mi jól megvoltunk,a szüleivel sem voltam rosszban


Egyetemre ment egy másik városba,az ország másik végébe azért lett vége a kapcsolatnak

2020. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!