Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen rokoni kapcsolatom van...

Milyen rokoni kapcsolatom van velük?

Figyelt kérdés
Apukámnak az édesanyja elhunyt, az édesapja pedig elvett egy másik nőt feleségül (tehát ő lett a mostohaanyja). Neki van egy fia, aki így, ha úgy vesszük, az apám mostohatestvére. Na most az ő gyerekei az én mostohaunokatestvéreim?

2020. máj. 5. 17:20
 1/7 Balatoni srác^ ***** válasza:
90%
Igen.
2020. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mostoha unokatestvéreid, de ennek a "mostoha" szónak eléggé negatív a kicsengése, ezért sokan úgy mondják, hogy "nem vér szerinti" unokatestvérek.
2020. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérségi szinten semmi kapcsolat nincs.
2020. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem rokonaid.
2020. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen rokoni kapcsolat nincs köztetek, csak FB ismerősök vagytok.
2020. máj. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk így, de annyira nincs közötök egymáshoz, hogy ezt nyugodtan elengedheted. Ha együttt nőttetek volna fel, barátságban, akkor még lehetne mondani ilyeneket. De így semmi értelme. Nem rokonod. „A papi új nőjének családja” és ennyi. Nem kell cifrázni tovább.
2020. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én nagyapám is újranősült, de nekem ő nek a mostohanagyanyám, hanem Teri. A gyerekei meg azok az emberek, akiket soha életemben nem láttam.
2020. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!