Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az a mondás, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy a szerelmet nem neked kell keresned, hanem majd ő kopogtat az ajtódon?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz, hogy a szerelem akkor lépett be az életetekbe, amikor nem számítottatok rá?

2020. márc. 31. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem igaz, nekem sem jön.
2020. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz. Éppen lemondtam róla, nem is akartam kapcsolatot, gondoltam majd ráér még, erre pont nem sokra rá rám talált a szerelem. Érdekes.
2020. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogyan talál rám ha mindig itthon vagyok .
2020. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindig így volt. Amikor eddig én kezdeményeztem, mindig visszautasítottak. Ez legalább 5-7x már megtörtént az utóbbi években.

Eddig 5 párkapcsolatom volt és egyik sem úgy kezdődött, hogy én kezdeményeztem. Valahogy összetereltek a körülmények. Egy sulis rendezvény, egy tábor éjszakáján, stb. Valahogy ezekben az esetekben mindig előbb volt csók, minthogy én eldöntöttem volna, hogy akarok-e egyáltalán ettől a lánytól valamit.

2020. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rám is akkor talált a nagy Ő, amikor már teljesen feladtam azt, hogy bárki is eltudna fogadni engem a teljes valómmal, és elhatároztam egy ideig biztos nem engedek magamhoz közel senkit.
2020. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!