Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy kopasz lány találhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kopasz lány találhat szerelmet?

Figyelt kérdés

Betegség miatt van ez.

Már régóta vágyom arra hogy valaki szeressen.

A többség viszont elkerül, amit megértek.

Eléggé magamnak való vagyok.

Csendben festegetős típus és imádok sakkozni.

Nehezen nyílok meg és keveset beszélek.

Igyekszem meggyógyulni, bár ez több évbe fog telni, addig is hátha van bármi remény arra hogy megtalálom a fiút aki elfogad :)


Köszönöm szépen, hogy lehetőséget biztosít az oldal, hogy leírhatom kérdésem.


2020. febr. 16. 12:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Mivel elfogadó vagyok, nálam simán lehetne esélyed. Ez nem fogja eldönteni hogy most szeretlek-e vagy sem. Hanem az ami vagy.
2020. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam se lenne kizáró ok.
2020. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Engem abszolút nem zavar, akkor se ha örökre ilyen maradsz. Nem ezen múlik egy jó kapcsolat, aki emiatt rád se néz, az felszínes.
2020. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálam se lenne kizáró ok.
2020. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekwm bejonne
2020. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Jobb kedvre derítettek válaszaitok és ahogyan vélekedtek. :)

Manapság mást sulykolnak a világban. Dögös test, nagy szemek, smink, hosszú haj. Persze amíg nem esnek túlzásokba a festékkel, cicomákkal stb addig nincs baj.

De örülök hogy vannak akik elfogadóbbak embertársainkkal és nem taszítják őket hátrányba.

2020. febr. 16. 12:47
 7/22 anonim válasza:
93%
Engem nem zavarna, hogy ilyen vagy. Nem ezen múlik egy kapcsolat vagy az, hogy azért nem szeretem mert nincs haja és beteg volt. Örülnék, hogy meg gyógyultál.
2020. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sincs baj azzal, ha egy lánynak nincs haja. Sőt, nagyon menő stílusokat is hozzá lehet alakítani, amikhez kimondottan a kopaszság illik!
2020. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

Hordj parókát.

Én is festek és sakkozok.

Azért ez a kettö nem szokott együtt járni.

2020. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#6

Na kb az általad leírt "ideáltól" én undorodok is. Szívesebben lennék olyannal együtt mint amilyen te is vagy, mert egyrészt te erről nem tehetsz, másrészt meg szerintem egyáltalán nem vészes ez a dolog, ettől még lehetsz gyönyörű. Viszont az ilyen pláza cicusoktól rosszul vagyok, akinek csak a divat számít, sminkkel meg minden, nekem nagyon nem jön be.



Minnél hamarabbi gyógyulást, ilyen butaságok miatt meg ne izgulj.

2020. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!