Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy kopasz lány találhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kopasz lány találhat szerelmet?

Figyelt kérdés

Betegség miatt van ez.

Már régóta vágyom arra hogy valaki szeressen.

A többség viszont elkerül, amit megértek.

Eléggé magamnak való vagyok.

Csendben festegetős típus és imádok sakkozni.

Nehezen nyílok meg és keveset beszélek.

Igyekszem meggyógyulni, bár ez több évbe fog telni, addig is hátha van bármi remény arra hogy megtalálom a fiút aki elfogad :)


Köszönöm szépen, hogy lehetőséget biztosít az oldal, hogy leírhatom kérdésem.


2020. febr. 16. 12:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Csak ne görcsölj rá a párkeresésre. Úgy ált. nem szokott aikerülni.
2020. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Persze, miért ne találna? :)

Nekem van hajam (bár rövid) de mégis gondolkozom abban hogy leborotváljam. Felszabadító lenne kicsit. Ezen nem múlik semmi, a lényeg hogy kedves arcod legyen, és szép lelked :)

2020. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%

Nekem pl. Erdős Viola is bejön


[link]

2020. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Sokat jelent számomra amit írtatok :)

Nem görcsölök rá , csupán vágyom egy társra aki melengeti a szívem.

Utamat kíséri a szomorú fűz, nem aggódok tehát, a külsőnk idővel változik és kisüt a nap.

Szeretnék önmagam lenni, és így rálelhetek a boldogságra.

2020. febr. 16. 16:12
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

Engem pl azért kerülnek a fiúk mert pattanásos vagyok, és nem használok rá alapozot hogy elfedjem. Ez van, akinek tetszik tetszik akinek nem annak nem.

De ne aggódj, és ne görcsölj rá, hamarosan megtalalod azt a fiút aki úgy fog szeretni ahogy vagy. És onnantól kezdve ne érdekeljen az hogy kopasz vagy. Na és?

Én így láthatatlanban elmondom neked hogy biztosan nagyon gyönyörű vagy, szóval kár aggódnod.

2020. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért beszélgetsz magaddal?
2020. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kedves 16

Írásban sokszor elmereng az ember. Valójában ez olyan mint a lírai én a versekben.

Meg szerettem volna köszönni a többiek válaszát mindenképpen.

2020. febr. 16. 19:37
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem kizáró ok. Miért lenne az?
2020. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Én alapból imádom a kopasz lányokat. Egy finom női arc és szép fejforma haj nélkül, ellenállhatatlanul különleges szépség számomra :) Szóval egyáltalán nem kizáró ok vagy hátrány ez nálam, épp ellenkezőleg. Betegség miatti kopaszságot, meg egyáltalán betegséget viszont soha nem kívánnék senkinek, így neked is azt kívánom, hogy gyógyulj meg minél előbb, és úgy viseld a hajad (vagy a fejed ;) ), ahogy TE jól érzed magad. Ha olyan problémád van, mint az alopecia, ami hosszabb távú vagy akár végleges kopaszsággal jár, ugyanakkor teljesen normálisan együtt lehet élni vele (emiatt nem is tekintik a szó szoros értelmében betegségnek), azt legjobb, ha elfogadod, magabiztosan viseled, és előnyödre fordítod :)
2020. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A haj nem olyan fontos dolog.

Gyógyulj meg!

2020. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!