Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány szerelmet vall nekem?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy nekem is tetszegetett de még ebben nem gondolkodtam. Nekem kellene kezdeményezni nem?
2019. ápr. 7. 08:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 16F és 16L
2019. ápr. 7. 08:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2019. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem
2019. ápr. 7. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vallott neked szerelmet mert nagyon szerethet téged és ha ten nem akkor neki muszály kezdeményezni különben nem lenne semmi ha nem akarod megbántani de te nem akarsz tőle semmit akkor ne tegyél semmit hagyd h9gy szerelmes legyen majd elmúlik. Ha szeretnél tőle valamit akkor írogassatok de te is írj neki mert a lányol nem szeretik ha a fiúk sosem írnak nekik ritkásan de egyre sürűbben talizgassatok aztán már egymastol fogtok fuggeni😍
2019. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen semmi baj nincs, o biztos nagyon akart elmondani es szeret.
2019. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi

már megbeszéltük

2019. ápr. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!