Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy kopasz lány találhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kopasz lány találhat szerelmet?

Figyelt kérdés

Betegség miatt van ez.

Már régóta vágyom arra hogy valaki szeressen.

A többség viszont elkerül, amit megértek.

Eléggé magamnak való vagyok.

Csendben festegetős típus és imádok sakkozni.

Nehezen nyílok meg és keveset beszélek.

Igyekszem meggyógyulni, bár ez több évbe fog telni, addig is hátha van bármi remény arra hogy megtalálom a fiút aki elfogad :)


Köszönöm szépen, hogy lehetőséget biztosít az oldal, hogy leírhatom kérdésem.


2020. febr. 16. 12:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
87%

Szia🥰

Én is kopasz vagyok és nagyon sokáig nem is hittem benne, hogy ha találok is valakit nem veszem majd le előtte a parókámat. Nos most vagyunk együtt 2éve a párommal és egyáltalán nem zavarja, ugyanúgy szeret ha rajtam van ha nincs. Úgyanúgy szépnek tart, gyakran fésüli/szárítja meg ő ha nekem nincs időm rá. Szerintem mi saját magunknak sokkal nagyobb problémát csinálunk ebből, az elején nehéz volt levenni, úgy lenni előtte de csak magam miatt. Őt egy másodpercig sem zavarta. Sosem érezte magát feszélyezve emiatt, nagyon sokat beszélgettünk róla és nem is érti miért hiszem magamnak “kevesebbnek” ettől. Ne izgulj, biztosan megtalálod majd azt aki igazán szeret mindeneddel együtt és onnantól kezdve maximálisan szépnek tartod majd magad. (Velem is így volt!)

2021. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen kérdés ez? (Bocs, csak a bátorítás kedvéért, nem rosszból) Persze, hogy lehet! Ez semmit nem befolyásol, sőt, talán még ki is szűri a felszínes embereket. Ne csüggedj!
szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!