Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fogalmaz ilyen kétértelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogalmaz ilyen kétértelműen? Akkor most szerelmet akart volna vallani?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy fiúval, ő elég zárkózott. Eddig igazából csak barátkoztunk (osztálytársak vagyunk) és amikor afelől érdeklődtem, hogy van-e baja azzal hogy barátkozom vele, akkor azt mondta

“Nincs, de nem mindenre tudok reagálni”

Kérdeztem, hogy hogy érti, erre lescreenshotolta az üzenetemet “Remélem nagyon jóban leszünk a tanév végére” és azt mondta, hogy “Erre nem tudok reagálni, mert béna vagyok :(“

A barátnőim szerint itt vannak kimondatlan dolgok, szerintük tetszem neki és többet akar (csak nem meri megmondani)

Az tuti, hogy szívesen barátkozna velem, de én majd a barátságnál is többet akarok, tudja hogy tetszem neki.

Szerintetek ennyire zárkózott hogy nem meri vallani, vagy esetleg valami más?🥺


2020. márc. 14. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ez azt jelenti, hogy nem lehet tudni, hogy év végére mi lesz. Barátkoztok, aztán majd kiderül.
2020. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkább azt jelenti, hoyg tudja hogy van pasid, és nem biztos benne, hogy valami normális tag, szóval ő hiába szeretne barátkozni veled, lehet, hogy a véglény fsz, akire te felnézel és neked a minden, letilt majd téged tőle...

(nem azt mondom hogy a pasid feltétlenül egy birtoklásmániás sgg, csak mondom, hogy valszeg ezt gondolja, mert elég gyakori nézet, hogy a csajához, a tulajdonához ne is merjen senki közelebb menni három méternél, és a lányok ezt valamiért szerelemnek szokták hívni)

2020. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: hol látod, hogy van barátja??
2020. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

passz, mindig jobb abból kiindulni hogy van, akkor elkerülhetsz egy kellemetlen találkozást valami hlyével.

én lányként se barátkozom már inkább fiúkkal, egyszerűen borzasztó, hogy két kultúrált mondatot váltok valakivel, és azonnal rámszabadul valami hlye pcsa, hogy mit képzelek, ez az övé....

2020. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy most ismerkedtek, barátkoztok, aztán meglátjátok mennyire illtek össze, mennyire működhetne esetleg ez a dolog. Nyilván nem akar neked olyat ígérni, amit nem biztos hogy befog tudni tartani.
2020. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!