Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszonyzatlan szerelmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszonyzatlan szerelmet, hogyan tudok elfelejteni?

Figyelt kérdés
7hónapja visszonyzatlanul vagyok belé szerelmes ő tudja ,hogy szerelmes vagyok Meg is írtam neki de ő csak elolvasta tippeket ,hogy hogyan tudnám elfelejteni köszönöm

#szerelem #elfelejtés #visszonyzatlan
2020. jan. 26. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő még mindannyiunknak segített. Az emberiség 90%-a túlélte,járjál közösségbe, sportolj, játsszál, hülyéskedj.
2020. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor jutsz túl rajta, ha beleszeretsz valaki másba.
2020. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ne erre fordítsd az időd, különben sem vizsonyzatlan, hanem visszonzatlan :D Nem viszonozza az érézéseid, Viszont a szótő zatlan-zetlen atoldalék. Fordíst új randevúkra energiát és viszonyaid legyenek probáld elfeeljteni, hsizen neki semmi tsem ejlentesz ne pocsékold az idődet rá, hanem valaki olyanra szánjk időt, aki viszoNozza!!! ;)
2020. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem 3 éve nem megy...
2020. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Töltsd el hasznosan az időd, eddz, sportolj valamit, esetleg kezdj el tanulni idegennyelvet de a lényeg az hogy foglald el magad. Ezt a lányt engedd el, ha nem tetszel neki legfeljebb őt is kellemetlen helyzetbe hoznád.
2020. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Töröld ki minden internetes platformról és mindent ami rá emlékeztet. Még így is akadhatnak dologok amik vissza emlékeztethetnek rá, de ezekkel sorban lr kell magadban rendezned.


Újíts be az életedbe olyan dolgokat amiket eddig nem tettél de tudatosan vagy az alatt vágyrá. Hasonlóképp mint egy bakancslista.


Annak a híve vagyok, hogy akárhányszor kapkod a sírás ki kell engedned, persze jobb diszkréten amikor senki sem lát.


Végül de nem utolsó sorban ha kísért a dolog a hétkoznapi gondolataidban vagy az álmaidban az fogadd el. Az életed része volt és ez is azért van, hogy ráhangolódj a megerősödésre. Addig fog kínozni még valamilyen módon nem esel túl rajta. Ez az eggyik legnagyobb érzelmi sérelem tehát vedd komolyan, mert ha tudatosan nem törődsz magaddal könnyen lecsúszhatsz egy gödörbe ahonnan ha nincs erőd kimászni akkor életed maradék részét oly körülmények közt töltöd ami meg keserít mindenhogy.


Próbálltam minnél részletesebb és őszintébb lenni, mert már én is átéltem ezt. És lassan fogváltozni de biztosan ha odafigyelsz, hogy a legjobbad add magadnak ezek után.

2020. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Majd elfelejtettem. Nem ajánlom,hogy egyből keress valaki mást, mert összetört állapotban mégjobban összelehet törni.
2020. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!