Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az a mondás, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy a szerelmet nem neked kell keresned, hanem majd ő kopogtat az ajtódon?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz, hogy a szerelem akkor lépett be az életetekbe, amikor nem számítottatok rá?

2020. márc. 31. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire.
2020. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Persze :D meg majd rám esik az égből a csaj pucéron nem? Hol élsz te? 😂
2020. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz egyáltalán.
2020. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem így van, így tapasztaltam. A Shakespeare drámákban is mint villám úgy sújt le a szerelem az emberekre. A mondás nem szerencsés, nem "kopogtat". A villám találóbb. A kifejezések is ezt érzékeltetik: "beleesett" (mint egy gödörbe, véletlenül) vagy "elborít" a szerelem - mert nagyobb nálunk...bizony.. És hát...

Szerelem, szerelem,

Átkozott gyötrelem,

Mért nem virágoztál

Minden fa tetejen?

2020. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Amikor nagyon vágytam rá és “nyitott szemmel jártam” akkor nem volt senkim és nem is próbálkozott nálam senki.. Viszont amikor hirtelen minden összejött az életemben és rengeteg dolgom volt nem volt időm/kedvem keresgetni akkor jött magától.. úgyhogy szerintem igaz
2020. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább a halál kopogtat mint a szerelem!
2020. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Én sose találtam volna meg a párom társkereső app nélkül. Szerintem ez pont annyira sorsszerű mint mikor csokis helyett epres müzlit raksz a kosaradba.
2020. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Velem is úgy volt, hogy amíg kerestem, nem találtam, aztán ott, ahol a legkevésbé számítottam rá, paff! Első látásra szerelmes lettem.


Az már más kérdés, hogy a fiút azóta is csak négyszer láttam, és soha nem beszéltünk egy szót sem, mégis ugyanannyira tetszik még mindig, és kicsinál a szerelmi bánat...


De a lényeg az, hogy én hiszek ebben.

2020. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

éééééééééé pufff


https://www.youtube.com/watch?v=0aKIaa2rIg8


A legnagyobb hiba, hogy úgy viselkedsz, mintha nem is érdekelne. Ettõl nem leszel menõ. Így õ sem fog észrevenni.

Ellenben, ha ki se mész az utcára - most jól teszed. De a járványon kívül nem mész ki az utcára, nem fog rátalálni és becsöngetni Aranka, hogy meg szerelmezzen téged.

2020. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Valaki szerint, ha nem beszélsz másokkal, akkor is rád talál a szerelem - éééérdekes. Jó magányt hátralévő életedben! :)
2020. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!