Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 éves vagyok. A legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalibor2000 kérdése:

18 éves vagyok. A legtöbb lány eddig csak ezek szerint a pénzért volt velem. Fura, hogy most is akivel vagyok, ha nem az F10 M5 -el megyünk akárhová, ignorál. A saját barátját. Érzem, nem szeret. Szerelemre vágyom, komoly kapcsolatra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aki az apuci szöveggel fog buzerálni,inkább hagyjon békén. Hiszem,hogy van olyan gyönyörű lány,akivel boldogok lehetnénk. :(

2019. jan. 30. 11:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%

Sosem értettem ezeket a lányokat. Azért nem mindig várható el, hogy mindent a srác fizessen ki.

Ők kis pénzéhes ri*ik probálkozz tovább hidd el eljön aki magadért szeret.

2019. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

a f@@szt nem vagy nagyképű...

én is viszonylag tehetős vagyok, de nem akarok BMW-vel kitűnni...

2019. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mit akarsz? Soha nem ülnek egy Ciroenbe? Ez nem nagyképűség? Valószínűleg a magamfajta visszafogott (nem pénzéhes) lányok akkor olyan elérhetetlennek látnák, hogy minek szólnának hozzád észre se vennéd őket, esélyünk sem lenne. Azért neked is sokat nyom a kinézet és kis plázacicák tényleg akkor azt fogják nézni mint már előttem mondták, hogy a jövőben nem kell keményen dolgozniuk.

Lehet te nem is érezed annak mert ebben nőttel fel de felvagsz a kocsiddal és ez alapból a szerény, szolid lányoknak már visszataszító lesz. De mindegy is mert ugye neked csak gyönyörű lány kell a gyönyörű kocsidhoz...

2019. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
*Citroen
2019. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló.

Értem. Köszi a választ,ezen mindenképp elgondolkodom!

2019. jan. 30. 17:21
 16/24 anonim ***** válasza:
Ki akarsz tűnni, és soha nem ülnél be más autóba. Na gratulálok. Nekem meg azért van BMW-m, mert hátsókerekes, és kiskorom óta szeretem a márkát. Ha feltűnősködni akarsz, akkor nem kell csodálkozni, ha kifogod a r***ncokat... Te sem sokkal vagy különb. Az ilyenek miatt nézik le a márkát, mint te.
2019. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Miért azzal lehet proli csajokat felszedni.

Minden kor gyermekeinek megvolt a maga ” menő” játéka , ami pont attól menő hogy nincs mindenkinek és a többiek irigykedve nézték. A mai kor menő játékai a felső kategóriás telefonok. Viszont 17-18éves korban eljön az idő hogy egy kevés diákmunkával szülői hozzájárulással és akarattal egy szegény gyerek is könnyedén vehet egy használt felsőkategóriás készüléket. Innentől kezdve, hogy ebben a korosztályban bárkinek lehet a presztízse csorbát szenvedett sőt kegyvesztett lett. És itt lép elő az autó mint új státusszimbólum kategóriákkal drágább mint a telefon és folyamatosan költeni kell rá nem engedheti meg magának a fiatalok jelentős része.


A proli lány aki kb. 17-18 éves, kezdi nagylánynak érezni magát. Az autókkal való kapcsolata semleges nem nagyon érdekli. Igazából sokat ült a a nagypapája farmotoros skodájában, az apja nem más mint az ismert frusztrált ”ezres swiftes” az apuka gyakran ordibál a volán mögött ülve a gazdag bunkó BMW-s autóstársakra.


A proli fiú most végzős van egy kevés pénze innen onnan, már nem tud uralkodni a hormonokon érzi hogy meg kéne mutatni ,de hogyan? Nyilvánvaló hogy egy prémium autó kell. Pénze nincs ….megszületik a zseniális terv.


Nyugatról behozott sok tulajdonost megélt, rommá tört gányul megjavított , életszakasza végén járó öreg prémium autó megérkezett a proli fiúhoz hogy beteljesítse a sorsát és szoborrá váljon .


A proli fiú tudja hogy nincs pénze fenntartani sőt, üzemanyagra se nagyon ezért hiába a menő verda busszal jár a hétköznapokban. Ritka kivételes alkalmakra van tartogatva amikor valakinek/valakiknek meg kell mutatni hogy ő márpedig nem akárki . Tankol bele 2-3ezer forintért és elmegy vele a közeli buliba.


Igy vált szoborrá az öreg vas már nem az az elsődleges szerepe az hogy elvisz A-ból B-e a puszta létezése a lényeg.


Szoborként sokszor hónapokig vagy extrém esetben 2-3 évig is megmarad a proli fiúnál.


A szobornak vonzani kell a tekintetet jön is hamar a filléres optikai “tuning”


- krómozott kályhacső kipufogó,fő előnye hogy hangos és ettől erősebbnek tűnik +elnyomja az egyéb nyikorgó hangokat amik a kocsik állapotára utalnak.


-Matricák alkalmasak a rozsdás/karcolt részek eltakarására is


-OBI/TESCOS festék spray intenzív használata az sem gond ha a festék alatt púpos a rozsda fő az igénytelenség és az olcsóság.


-Ültetés flexxel elvágott rúgók…


-hamis alufelni


-fóliázás


-gagyi de annál hangosabb hangrendszer nagy mélynyomóval


Igy vállik az egykori jellemzően német ipar büszkeségéből egy telepi proli verdává. Ez a különbség a BMW és a béjemmvé között….


Amikor beül a proli lány a szoborba megtörténik a csoda összeáll a kép a proli fiú dagad az önbizalomtól mert a lány szinte zavarban van. A lányt sokkolja a szobor modernsége és felszereltsége. Egyértelmű hogy ez a srác egy gazdag királycsávó hiszen olyan márkájú autója van amit az apukája szerint csak a gazdagok vezetnek…


A mesés gyorsaság: A lámpánál a fiú padlógázt ad, utolsó erejéből megindul a haldokló autó és igen mesésen gyorsnak tűnik ahhoz képest ahogy a papa vezeti óvatosan a skodát.


A szobor 1-2 éven belül a roncstelepen végzi.

2019. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A tied kigyulladt már? :D
2019. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A Citroennél feltűnőbb márka pedig nincs, ha ismernéd mindig ők voltak azok, akik leginkább kilógtak az autóiparban. Látszik közöd nincs az autókhoz, amúgy gagyi az F10-ed, én F50-el járok, csak az nem BMW már ha ismered :D.
2019. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Gagyi az f50 én meg enzoval járok.
2019. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!