Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 éves vagyok. A legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalibor2000 kérdése:

18 éves vagyok. A legtöbb lány eddig csak ezek szerint a pénzért volt velem. Fura, hogy most is akivel vagyok, ha nem az F10 M5 -el megyünk akárhová, ignorál. A saját barátját. Érzem, nem szeret. Szerelemre vágyom, komoly kapcsolatra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aki az apuci szöveggel fog buzerálni,inkább hagyjon békén. Hiszem,hogy van olyan gyönyörű lány,akivel boldogok lehetnénk. :(

2019. jan. 30. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Ne reklámozd a pénzed. Én is ezt teszem. Míg nincs komoly kapcsolat meg se említem a saját kocsit stb...

Ha neten ismerkedek valakivel nem szoktam azt se reklámozni, hogy edzek. Az összes pozitívumot megtartom meglepetésnek. Ha szeret egy lúzerként, akkor önmagamért szeret, nem a kocsiért, nem a pénzért, hanem magamért.

2019. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Adok egy szamlaszamot. Szeretni foglak.
2019. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Higgy benne, és akkor tényleg meg fogod találni:)

És igaz, ne mutasd, hogy mennyi pénzed van, a lelkedért szeressen valaki, ne a vagyonért.

2019. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Itt nem apuci a probléma, hanem a bili.
2019. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

"Hiszem,hogy van olyan gyönyörű lány,akivel boldogok lehetnénk. :("

...és kijelentésed végén elsírod magad...

.

Amíg neked feltétel a lány gyönyörősége, neki lehet feltétele a te pénzed és kocsid.

.

18 éves korodban jogilag nagykorú vagy, de még messze nem vagy felnőtt.

Amíg pénzedde(?) és kocsiddal(?) villogsz, nem téged fognak látni, hanem amit mutatsz magad helyett.

Korodból és (bár ne lenne igazam) neveltetésedből adódóan nem is tudnád eltitkolni, hogy mennyi jut PapaBankból neked.

Ezzel viszont csökken az esélye, hogy olyan lányt találj, akit nem érdekelnek az anyagiaid.

Ha mégis lenne és hajlandó lenne veled lenni, őt akkor is aranybányásznak tartaná a közvélemény, amit esetleg (sőt NAGYAN valószinűen!) az olyan tipusú lány nem akar.

2019. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Mi az a F10 M5? az valami harci szekér? Mindegy, a szövegkörnyezetből kiderül, hogy diákmunkával tettél rá szert.

Esetleg sétálgatnál a folyóparton a gyönyörű hölggyel? Miért kell harci szekérrel ellene menni?

2019. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Tehát a többi lány is apád pénzéért volt veled??
2019. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek reklámozni. Nekem van egy F30-am, amit újan vettünk, azon kívül semmi árulkodó jel nincs. Aki meg az autó miatt talál meg, azt lekoptatom, ennyi. Ha húzza a száját a csaj, ha nem a BMW-vel akarsz menni, akkor meg lehet neki mondani, hogy ott az ajtó.
2019. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, szerintem egy idő után a BMW kénytelen lesz logót és nevet változtatni, mert a köztudatban a nagyarcú prosztó cigánykodással fog összeforrni a márka XD


Érted, nem is az a visszatettsző a kérdezőben hogy kocsit kért az apjától, mert ha megtehetik, hát áldásom rá. Hanem hogy tipikusan BMW-t. Nem valami szolíd Fordot, vagy citroent, vagy ilyesmit, hanem tipikusan az újgazdag jellem és személyiség nélküli kölkökre jellemző Bömbike kellett neki. :D


Tipikusan az a kocsi, amit gyárilag arra terveznek hogy buta plázamacskákat szedjen fel a konditeremből hazafelé tartó erős Pista.


Egyébként milyen választ vársz kérdező?

Nulla infót kapunk rólad, nulla infót hogy milyen lánnyal akarsz összejönni.

Vagy a lényeg hogy luk legyen, és jól mutasson melletted?

Most komolyan, miért kéne neked egy mély gondolatú lány? Mi az amit adnál számára?

Mert a testiségen alapuló fellángolást egy csinos és értelmes lány pontosan jól tudja hogy bárhonnan megkaphatja, épp ezért fog válogatni. Tudja magáról hogy kelendő, ezért nem fog leállni olyannal aki csak hálószobai tartozéknak, meg szeretet automatának tartaná otthon.


A plázamacska meg megelégszik azzal is hogy néha megkefélgetik, cserébe biztosan nem kell a jövőben nagyon keményen fókuszálnia a karrierjére.

2019. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért nem járok Citroennel,mert kiakarok tűnni a hétköznapi emberekből. Soha nem voltam nagyképű srác,de nem ülnék bele soha egy Citroenbe..de nem is ez a lényeg.
2019. jan. 30. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!