Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért aggódik ennyire értem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aggódik ennyire értem a (jövendőbeli) csajom? 17/f

Figyelt kérdés
Ma bírkóztunk tesiórán és szarul estem. Úgy fájt a kisujjam hogy nem bírtam a lábamra állni eszem ágában sem volt elmenni az orvoshor mert mi a f@..ak. Utánna rámirt a csaj és kérdezte hogy mizu stb. Mondtam hogy fáj a lábam. Aztán azt mondta hogy menjek el az orvoshoz megnézetni mert nem normális ha nem bírok lábra állni. Mondom hogy eszem ágában sincs elmenni mert egy kicsit meghúzódásért nem fogok orakat várni az orvosnál. Utánna felhívott hogy ő nem baszogatásból mondja hanem a legjobbat akarja nekem. Ha nem megyek el ő fog elcipelni az orvoshoz. Mondom ok. Elmentem. Vártam 2 órát. Egy kicsit meghúzódott. Ennyi. Ezzel mit akart elérni a csaj?
2018. márc. 13. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert szeret téged???
2018. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, azt értem. De mindig ennyit fog aggódni értem
2018. márc. 13. 21:43
 3/8 A kérdező kommentje:
?
2018. márc. 13. 21:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyám nem aggódok ennyire értem 😂
2018. márc. 13. 21:46
 5/8 October15 ***** válasza:
55%

Persze mert anyád nem tizenéves. XD Am yep pont ennyit fog. :D


26F

2018. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
A tizenévesek mióta aggódnak ennyire? A legtöbbet csak az érdekli, hogy milyen telefonod van, meg hogy márkás cuccokba jársz-e. :D
2018. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen érted aggódik, inkább csak azt akarja kimutatni mennyire törődik veled.

"Én nagyon vigyázok rád, látod mennyire jó vagyok? Ennyire figyelmes lánnyal nem találkozhattál még soha!"


Ilyesmit akar átadni.

2018. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:

7.: Persze, meg a CIA küldte rá.. szerintem is húzzon fel egy alucsákót. :D


A magyar nyelv és a formál logika szabályai szerint ha valakivel törődsz akkor azért aggódsz is.. :D + bármit is csinál nyilván érte teszi lévén róla van szó.. XD

2018. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!