Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lesz téma a jövendőbeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz téma a jövendőbeli barátommal?

Figyelt kérdés

Nos az a helyezet,hogy van egy srác,barátnőm bulijában vallottam be neki hogy tetszik. Megcsókolt,utána együtt voltunk végig. A legjobb barátját ismerem,osztálytársam is. Ugye mindig együtt vannak, innen ismerem a srácot 1 éve kb. néha-néha váltottunk pár szót régen. Na és ugye úgymond nem nagyon ismerem,tehát értitek,hogy mondom. És még feszült a hangulat,az érdekelne hogy szerintetek megfogunk nyílni egymás előtt? Lesz beszéd téma? Ettől félek kicsit.

15/L (tini párkapcsolataba akartam rakni a kérdést bocsi)



2017. dec. 4. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csak ti rajtatok múlik...
2017. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok...egyébként lehet úgy hangzik, de ezt nem búnkóságból írtam...
2017. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.. Ha vele nem megy, én még mindig itt vagyok :P xD
2017. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2017. dec. 4. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
15 évesen szerelmet vallasz. Jó úton jársz afelé, hogy 17 évesen ugyanilyen buliban az arcára ülj valakinek.
2017. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Persze, hogy lesz. Nem kell aggódni. Ne feszülj emiatt.

Ha nem lesz téma akkor majd te mész az egyik irányba ő a másikba.

Bár én is így voltam eddig pár lánnyal akikkel találkozgattam. Eddig 3-1 volt olyan, hogy nem volt téma. De vele nem találkoztam, csak egyszer.


Lényeg: Majd lesz téma ne aggódj. Most esik a hó arról is lehet beszélni, ott van a karácsony is. Stb.

Rajtatok múlik csak. Nézitek egymást vagy beszéltek is. :)

2017. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti. Nagyon nem ismersz,nem olyan lány vagyok,szóval inkább meg se szólalj. Miért baj ha megmondtam neki?


Utolsó Köszönöm szépen:)

2017. dec. 5. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Milyen sokan mondják,hogy nem olyan lány vagyok...hát persze,hogy nem. :)

AKkor milyen vagy? Egy szerény otthon ülős könyvmoly, aki pasikkal is csak a Leiner Laura könyvekben találkozott. Gondolom.

2017. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor se értem mért baj ha megmondom valakinek hogy tetszik? Mindig megér egy próbát! Most pont bejött ;) Lehet te nem vagy merész, de én meg pont elég kockázatosan elém az életem.:)
2017. dec. 6. 19:37
 10/10 A kérdező kommentje:
*élem
2017. dec. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!