Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres és hogy érjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres és hogy érjem el, hogy újra elhívjon?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel randiztam 2x de régebb óta ismerem, eleinte nem akartam vele találkozni de kitartóan próbálkozott és belementem. Nagyon jól éreztem magam vele és szerintem ő is mert azóta is beszélünk, többször is utalt már rá hogy milyen jó volt (különösen a második) tali. De ennek már kb 3 hete és azóta se láttam, hétvégén mondta hogy találkozunk-e a héten amire persze igent mondtam de ez azóta se konkretizálódott, nem beszéltük meg hogy melyik nap és mikor. Már hétfő óta várom hogy akkor na talán ma, de semmi.

Én már utalgattam rá többször is hogy épp ráérek és semmi dolgom meg hogy megnéznék egy filmet a moziban de senki nem akarja velem, de nem vette a lapot, nem mondott semmit a találkánkról. Mivel ő a fiú és ő mondta hogy találkozzunk azt várnám hogy ő hívjon el vagy lássam hogy legalább akarja.

Általában küld pár képet snapchaten vagy beszélünk is pár szót ott vagy fbon de ennyi.


Nem hiszem, hogy nem érdekelném mert akkor nem lett volna 2. randi illetve nem mondta volna hogy találkozzunk a héten.

De akkor miért szar le?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Köszi ha végigolvastad


18/L 21/F


2016. dec. 28. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm, nem lehet, hogy közben jött egy másik lány? Mert az a pasi, aki akar találkozni, az hidd el, hogy megkérdezné,hogy mikor érsz rá és időt szakít rád. Szerintem ne reménykedj.:(
2016. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak teljesen igaza van ha akarna veled talizni akkor eleve ő kérdezgetné hogy na mikor érsz rá... tapasztalatból mondom :/
2016. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!