Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres? Meddig várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Meddig várjak?

Figyelt kérdés
Egy buliban találkoztunk egy sráccal, sétáltunk, hazakísért és másnapra elhívott, hogy menjek vele valahova, de semmi konkrétat nem mondott. Bejelöltem face-en ismerősnek, írtam neki, visszaigazolt, de nem nézte meg az üzenetem és nem írt semmit. Mit csináljak? Lehet az a baja, hogy nem feküdtem le vele?
2016. aug. 21. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet valakit úgy elhívni, hogy nem mond semmi konkrétat?
2016. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit tudsz csinálni hogy vársz:( Elég kiszolgáltatott frusztráló helyzet de sajnos ezen is túl kell lenni. Ha tényleg érdekled valószínüleg keresni fog:)
2016. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már írtál neki, akkor bőven eleget tettél. Ne keresd, és ne legyél túl sok. Simán lehet hogy van valami normális indok amiért most épp nem ír vissza.

A "nem feküdtem le vele aznap amikor megismertem" NEM normális indok :D

Azt javaslom hogy csináld amit amúgy is tennél, ne várj otthon arra hogy mikor fog hívni.

2016. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!