Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne maradjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne maradjon annyiban a dolog? Adjak magambol valamit vagy varjak mig o keres? Tudom hogy nem kell siettetni a dolgot, csak szep lassan de ugy erzem valamit megis kell tennem.

Figyelt kérdés
Van egy srac, akivel mar evek ota van vonzalom koztunk es tobbszor is volt ra lehetoseg hogy legyen valami koztunk, de baratnoje volt igy nem hagytam. De most hogy mar nincs baratnoje megint elkezdtunk beszelni, talalkoztunk es megcsokolt. Nagyon jo volt vele, nem akarom hogy veget erjen ennyivel. Amit rolam tudni kell hogy zarkozott vagyok, vedem magam akaratom ellenere a fajdalomtol igy nehez neki is megnyilnom, amit szerintem lat is de talan nem erti.
2016. okt. 9. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt ird le neki,1,és érteni fogja,aztán ja
2016. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg, hogy megunja fagyosságodat, és majd gyere ide sírni, ha talál helyetted egy normális lányt, aki ki is mutatja az érzéseit.
2016. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!