Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem keres?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki elhivott egy furdobe.Ugy volt hogy mult het vasarnap elmegyunk de a menstruaciom sajnos megjott es nagyon rosszul voltam ugy hogy azt mondta akkor ne menjunk vasarnap viszont ezen a heten barmelyik nap megfelel hogy elmenjunk.Mondtam hogy oke.Irtam neki meg talan hetfon de olyan fura volt. Masnap irt csak vissza es akkor is csak annyit hogy az elozo napja nehez volt majd ir delutan es elmeseli mi volt,de nem irt es azota sem.En pedig amikor a furdesrol volt szo azt mondtam majd csutortokon mehetnenk.Mivel nem szolt igy hazajottem es nem is irtam neki.Nem tudom hogy most megunt e vagy mi lehet mert az elozo heten minden nap beszeltunk.Gondoltam irk neki de nem akarom megalazni magam folyton.Nem azt akarom hogy elvigyen furodni vagy vacsorazni mint a multkor mikor eloszor talalkoztunk hanem hogy beszelgessunk es hogy lathassam ot.
2016. febr. 18. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, várd míg ő keres :)
2016. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!