Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem keres. Ez miért van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keres. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Van egy barátom(pasim de utálom ezt szót) és látom hogy fent van facebookon de nem ír..ezzel nincs is olyan nagy probléma hogy nem a neten beszélünk de ha írok neki látja és nem ír vissza..volt már erre egy példa akkor bocsánatot kért következő este azzal az ürüggyel hogy dolga volt..viszont én ezt nem tudom megérteni..ha látja hogy írtam akkor nem hiszem el hogy nincs 2 szabad perce hogy annyit írjon hogy bocsi dolgom van később beszélünk..fel le lépeget látja hogy írtam és nem ír..többször keresem én őt pedig mindig megfogadom hogy most/ma nem írok neki mert ő a fiú keressen ő..de egyszerűen annyira hiányzik hogy mindig ráírok
2015. okt. 10. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Sz@rik rád! Mással chatel!Legyenek már elveid, ne írj neki!Ha fehérvári vagy pláne! Xd
2015. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a pasik ilyenek. Nagy f**zfej mindegyik.
2015. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért mert látja, hogy oda vagy érte.
2015. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!