Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Életem első randiján mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randiján mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

úgy vettem észre általában el tudok lenni lányokkal bírnak is, de az nem ugyanaz mint amikor én hivok el valakit aki tényleg be is jön, 17/f létemre életem kb első randija lesz halvány lila gőzöm nincs mit csináljak, a csajt ismerem már lassan 3 hónapja és tudom hogy bír, viszont ő ahhoz van szokva hogy profikkal jár el :D

a terv egyenlőre annyi hogy séta, mert pénteken lesz egy buli ahova megyünk előtte gondoltam még úgy kifejezem hogy bejön nekem, a lényeg: attól félek hogy elindulunk konkrét terv nélkül (mert az még nincs :o ) és hamar kifullad a beszélgetés és unalmas lesz az egész

azzal nem lesz gond hogy önmagam adjam meg hogy zavarba jövök mert nem az a típus vagyok de valamiért félek

kicsit lehet túlspilázom, tanácsokat mondjatok légyszi hogy mire figyeljek oda

köszi :)



2015. szept. 22. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Beszeltesd a lanyt, Legyen egy kis elkepzelesed,hogy merre setaljatok es igyekezz amolyan Mento kerdeseket kigondolni, ha elakadna a beszelgetes. Pl varod mar a buli? Ismersz Ott valakit? Ha barmit kivanhatnal mi lenne Az? Az utolsohoz Hasonlo tipusu kerdeseket a lanyok nagy resze szereti :)

Kellemes szorakozast! Csak ugyesen! :D

18/L

2015. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na ha esetleg valaki olvasná: jól sikerült rájöttem a lényeg annyi hogy magamat kell adni, illetve a kérdések miatt nem kell aggódni mert betalál 1-2 jó és órákat tudnak levegővétel nélkül beszélni
2015. szept. 23. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
pro vagy. én kézzel lábbal töröm a csendet.
2015. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!