Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak életem első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csemege Ubii kérdése:

Mit csináljak életem első randiján?

Figyelt kérdés

Holnap fogok elmenni életem első randijára 16 éves létemre. Ott fogunk találkozni, ahol ő lakik, úgyhogy valószínű ő mondja majd, hogy merre, hova. Egy ilyen sétálgatós, beszélgetős dolgot képzeljetek el. A lány idősebb nálam fél évvel, volt már egy hosszú kapcsolata, de eléggé kislányos, úgyhogy fogalmam sincs milyen legyek vele.


Légyszi segítsetek... Tudom, hogy magamat adjam, mert magamért kedvelt meg, stb. De fogalmam sincs, hogy milyen szituációkhoz hogy viszonyuljak... Mikor öleljem/pusziljam/csókoljam meg. Azt se tudom hogyan:'DDD(de ez egy másik kérdés). Úgyhogy légyszíves, a tapasztaltabb fiúk, lányok... segítsetek hogyan tudnám kihozni a legjobbat ebből.



2015. aug. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

legyél vele kedves meg laza néha dobj be poénokat csajok szeretik a vicces srácokat de ne mindig poénokat nyomass szóval beszélgess normálisan is komolyan mert ha nem akk komolytalannak néz majd. az ölelést puszit stb meg a szituból fogod ott megtudni. látni fogod rajta ha ilyesmire vágyik figyeld a jeleket, miket mond ha sokat szemez veled és sokszor nézi a szád pl akk tuti smárolni akar:D ha sokat piszkálja a haját meg elpirul stb akk zavarban van. ja szerintem ölelést első randin hát nem tudom. az kicsit bensőségesebb szerintem amikor már tutira tudod hogy többet akar ő is meg te is akkor kell sztem összebújni valami filmet nézve:D igy utcán csak úgy ölelgetni sztem hülyeség első randin mert nem hiszem h egy csaj erre vágyna rögtön, hanem csókra:D

17/f

2015. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok majd leírhatnád hogy sikerült:D
2015. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Az elsőnek teljes mértékbe igaza van! :) Talán kezdhetsz két puszival is!
2015. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

lássuk, pont tegnap voltam randin. nem az elsőn :D.


én puszival köszönnék kezdésnek is, ha csak nem tudom előre, hogy nem szereti az ilyet. (ilyen is van)

az, hogy ő vezet mert ő lakik ott teljesen okés, csak általában a lányok szeretnek marha bizonytalanok lenni ilyesmiben, segíts neki :D hol van egy kávézó? fagyizó? valami?

ja, vigyél magaddal egy kis zs-t 3-5knál nem kellhet több.

első randin sokszor besülhet a beszélgetés, mivel még nem ismeritek egymást eléggé nincs meg a kontextus így a végére értek egy témának és hirtelen csönd lesz.

erre készülj fel.

légy érdeklődő, kérdezz, kérdezz, a legtöbb lányt berúgod 1-2 kérdéssel és beszélnének holnap estig.

igyekezz kerülni a rossz megjegyzéseket. nem... nem tüntet fel jó színben, ha porig alázol másokat.

első randin 16 évesen, főleg ha többet is szeretnél a lánytól mint ágyba vinni, nem kell megváltani a világot.

általános témák első randin: volt kapcsolatok, tervek, vágyak, élet szemlélet, vicces sztorik.

amivel le tudsz nyűgözni egy lányt az az ha jóban vagy önmagaddal.

2015. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
#4 23/F voltam ^^
2015. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát poénosnak ismert meg, úgyhogy fogok is poénkodni, de örülök hogy felhívtam a figyelmem arra, hogy ne túlozzam el. Hát a találkozáskor még nem döntöttem, hogy mi legyen. Mert az ölelés az lehet még korai, a 3 puszit azt az ivócimbik barátnőivel szoktam, kézfogás nyilván nem :DDDD. Lehet csak egy szia lesz :o. Egyébként motorral fogok menni, majd megkérdezem, hogy vigyek-e neki sisakot, mert ha akkor el tudunk menni valami nyugis helyre, mert szeret a természetbe lenni. Csak ugye neki kell majd mondania, hogy hova... :c


Egyébként örömmel elmondom az eredményt :D

2015. aug. 27. 18:50
 7/8 A kérdező kommentje:

Felhívtad a figyelmet*


# 4

Te is jó tanácsokat adtál, ma még ki fogom faggatni a csajt, hogy jobb legyek a találkozásnál:D

2015. aug. 27. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
Motoron nem igazán lehet beszélgetni szerintem, egy séta jobb lenne. Meg majd, ha leszállnátok tolod a motort magad után, vagy hogy lesz? xd
2015. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!