Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én jártam így életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én jártam így életem első randiján?

Figyelt kérdés

Elhívott a srác randizni. Tök jó volt! azt hittem összejövünk. De utána nem keresett. Egy hét után rákérdeztem hogy mi van. Azt mondta most így ennyi volt.

Nem értem! Oké hogy nem jöttem be neki. De rajta kívül senki nem érdeklődött felém és nem is érdeklődnek. Nem vagyok csúnya! Sőt sokan mondják, hogy de jól nézel ki meg csinos vagy. 16 éves vagyok és most ez után a srác után totál szétestem. Az önbizalmam 0 alatt van. És ott a barátnőm akiért minden pasi oda van. Ő meg kedvére szórakozik velük. Pedig ő állítja hogy nem így van.

Mit csinálhatnék?


2010. nov. 28. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet h olyanszépvagy h azthiszik elérhetetlen vagy?nemtudom nehéz eset...
2010. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el jeleket kuldeni azoknak akik bejonnek neked. Igy sem veszithetsz semmit.

18 f/karpatalja

2010. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké próbálok jeleket küldeni
2010. nov. 28. 14:22
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátnődért azért vannak oda, mert szórakozik belük. Ennek megfelően nem is lesz egyhamar komoly kapcsolata.
2010. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy átlagban csinos, szép lánynak tartanak, elképzelhető, hogy neki nem vagy az ideálja.

Bár gondolom látott rólad képet, mielőtt találkoztatok volna, és az alapján tetszettél neki. Nem?! Vagy személyesen ismerted már előtte esetleg?

Egyébként meg nem feltétlenül a külsővel van a baj. Lehet másmilyennek képzelt. Talán nem voltál neki eléggé szimpatikus, ahhoz, hogy komolyabban megakarjon ismerni.

Hogyan viselkedtél a randin?

Az, hogy nem keresett nyilvánvalóan arra utal, hogy nem igazán keltetted fel az érdeklődését. Persze én azt tartom korrektnek, hogy ezt a tudtodra adja és nem csípőfogóval kell kihúzni belőle, még ha nem is esik jól.

Gondolom mindketten 16 körül vagytok. Lehetséges ő sem tudta még, hogy kezeljen egy ilyen helyzetet (hogy mondja meg finoman, hogy nem szeretne semmit), vagy egyszerűen csak bunkó.

Talán most úgy érzed, hogy életed első randija meghatározó. De később majd rá jössz, hogy annyira nem is lényeges. Ne aggódj lesz még aki randira hív, és aki tényleg jobban is meg akar ismerni.

Ez csak egy randi volt, nem kell miatta elkeseredni!! És legyen önbizalmad, persze csak egészséges szinten. :-) Nem szabad, hogy egy sikertelen randi elvegye az önbizalmadat és a kedvedet.

Bízz magadban, ismerkedj, ragadd meg a kínálkozó lehetőségeket. Ne csüggedj el emiatt!

2010. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

persze suliból ismertük egymást látásból és én elfogadom, hogy nem én vagyok az ideálja.

de azért szar volt...

2010. nov. 28. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig így járok, ha neten ismerkedek, bár én fiú vok. Képen egy kevés lánynak még bejövök, aztán élőben ők is meglátják h milyen csúnya vok, és nem akarnak többet találkozni.
2010. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem még randim sem volt.:( Biztos iszonyat rondának látnak a pasik, vagy nem tudom, de valamit nagyon rosszul csinálok.:S:(
2010. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző, nekünk pasiknak nem a külső a legfontosabb, legalábbis nem mindenkinek. Szal vmi más is lehet ott.
2010. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 west01 ***** válasza:
lehet közben rájött a gyerek hogy meleg
2010. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!