Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én jártam így életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én jártam így életem első randiján?

Figyelt kérdés

Elhívott a srác randizni. Tök jó volt! azt hittem összejövünk. De utána nem keresett. Egy hét után rákérdeztem hogy mi van. Azt mondta most így ennyi volt.

Nem értem! Oké hogy nem jöttem be neki. De rajta kívül senki nem érdeklődött felém és nem is érdeklődnek. Nem vagyok csúnya! Sőt sokan mondják, hogy de jól nézel ki meg csinos vagy. 16 éves vagyok és most ez után a srác után totál szétestem. Az önbizalmam 0 alatt van. És ott a barátnőm akiért minden pasi oda van. Ő meg kedvére szórakozik velük. Pedig ő állítja hogy nem így van.

Mit csinálhatnék?


2010. nov. 28. 14:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetértek az összes előttem szólóval igazából: ) Én is úgyanígy vagyok mint te azzal a különbséggel h nekem a fiú egyáltalán nem mondta meg h most mivan... teljesen másképp viselkedik meg minden szóval én már le is mondtam róla:) Te problémádra visszatértve az előző kommentekre tudok hivatkozni hogy tényleg ne csüggedj lesz ez még jobb is:D Csomóan vagyunk így köztük én is :) Sorstárs(L) :D Szóval fel a fejjel ezer pasi van akinek majd te fogsz kelleni =) Sok sikert :)
2010. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!