Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám rávvenni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Hogy tudnám rávvenni hogy elengedje?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám hogy a bnőmmel ugye egy hónapja járunk, 60km van köztünk, az elején jött ide hozzánk talán négyszer, ebből kétszer lekéstük a buszt és az anyja jött be érte kocsival (este) Kicsit kiakadt ezen mivel "megbízhatatlannak" tart minket gondolom ezért nem engedi el. De ez milyen már? 3hete ez megy, most viszont beszélni akarok erről mert elmegy hamar a nyár. Mostmar lassan 3hete csak én megyek hozzájuk az anyját elkapta az ideg és félti elengedni.. De gáz az egész:én buszozzak mindig? Én zavarkolódjak hétvégente?(hétköznap dolgozok) muterom még beszélni se tudott vele.. Érdekes helyzet na de a lényeg hogy rá kéne vennem hogy elengedje hozzánk. Hogyan?

2015. aug. 4. 07:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: tudod, nem mész majd megy más.:)
2015. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a fő kérdés, hány éves a barátnőd. 18 év alatt ne is várd, hogy az anyja elengedje!!!
2016. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!