Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyük rá barátnőm...

Hogy vegyük rá barátnőm anyuját, hogy elengedje egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

Még év elején akartunk menni. Mindkettőnknek az első lett volna, de nem engedtek. Én anyumat szerintem "meg tudnám puhítani", ő inkább elengedne. Viszont barátnőm anyuja eléggé szigorú, és nagyon rövid pórázon tartja a lányát... Én arra is gondoltam, hogy esetleg anyumnak elmondom, az övének meg csak annyit, hogy nálunk alszik, és elmegyünk. De ezt a barátnőmnél nem merem felhozni, hátha nem menne bele, mert ő nem ilyen (de azért bulizni szívesen menne).

A kérdésem akkor az lenne, hogy mivel tudnánk rávenni, hogy elengedje?



2014. ápr. 18. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő nemrég lett 16, én 3 hónap múlva leszek annyi.
2014. ápr. 18. 15:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdésedből úgy ítélem nagyon fiatalok vagytok még. Lehet még várnotok kellene ezzel.
2014. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
háááát... szerintem ráértek még :D
2014. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor egy buli belefér.
2014. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noydra válasza:
16 évesen illene az anyjának bíznia benne...
2014. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy sürgösen kell buliznozok mert 2 honap mulva már látszani fog a terhessége!
2014. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék 70 éves koromig várni vele, azért nem olyan nagy dolog ez, mint mondjuk a szüzesség. :D Nem d_gni megyünk, csak szórakozni. :) És mivel nem szeretem az alkohol ízét (barátnőmmel ellentétben, de ő sem az a piálós fajta), így (én legalábbis) biztos nem leszek részeg. :D


De a kérdés az volt, hogy hogy vegyük rá.

Én anyum el is van intézve, az előbb megkérdeztem, meg is engedte. :D

2014. ápr. 18. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
ilyenekből lesznek az olyan frusztrált frigid p..csák mint én... úgyhogy találjatok rá megoldást h elmenjen!!!!
2014. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
hát én úgygondolom,hogy inkább elengedné bulizni mind,hogy nálad aludjon. elvégre buliztok a buliban,de otthon felcsinálhatod. legalábbis a legtöbb szülőnek ez a logikus.
2014. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!