Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyük rá barátnőm...

Hogy vegyük rá barátnőm anyuját, hogy elengedje egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

Még év elején akartunk menni. Mindkettőnknek az első lett volna, de nem engedtek. Én anyumat szerintem "meg tudnám puhítani", ő inkább elengedne. Viszont barátnőm anyuja eléggé szigorú, és nagyon rövid pórázon tartja a lányát... Én arra is gondoltam, hogy esetleg anyumnak elmondom, az övének meg csak annyit, hogy nálunk alszik, és elmegyünk. De ezt a barátnőmnél nem merem felhozni, hátha nem menne bele, mert ő nem ilyen (de azért bulizni szívesen menne).

A kérdésem akkor az lenne, hogy mivel tudnánk rávenni, hogy elengedje?



2014. ápr. 18. 15:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
Érdekes egy anya az olyan, aki ilyen fiatalon elengedi a lányát, hogy máshol aludjon, de egy szórakozóhelyre meg nem.
2014. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem esett volna le, én is lány vagyok. :DDD xdd /És nem vagyunk lezbik/
2014. ápr. 18. 18:11
 13/15 Noydra válasza:

Miből kellett volna leesnie drága? :D

Úgy picit más a helyzet egyébként...

2014. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Akkor viszont rossz kategóriába írtad.
2014. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én nem sértésből írtam, hogy "ha esetleg nem esett volna le", tényleg nem úgy értettem, sajnálom, ha így jött le.

Hogy miből kellett volna lejönnie... azt nem tudom, én vagyok a hülye, csak mert azt hittem, hogy ha én tudom, mások is tudják. Bocsi.


#14: Tudom, csak azért írtam ide, mert itt van a legtöbb ember.

2014. ápr. 26. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!