Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám rávvenni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Hogy tudnám rávvenni hogy elengedje?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám hogy a bnőmmel ugye egy hónapja járunk, 60km van köztünk, az elején jött ide hozzánk talán négyszer, ebből kétszer lekéstük a buszt és az anyja jött be érte kocsival (este) Kicsit kiakadt ezen mivel "megbízhatatlannak" tart minket gondolom ezért nem engedi el. De ez milyen már? 3hete ez megy, most viszont beszélni akarok erről mert elmegy hamar a nyár. Mostmar lassan 3hete csak én megyek hozzájuk az anyját elkapta az ideg és félti elengedni.. De gáz az egész:én buszozzak mindig? Én zavarkolódjak hétvégente?(hétköznap dolgozok) muterom még beszélni se tudott vele.. Érdekes helyzet na de a lényeg hogy rá kéne vennem hogy elengedje hozzánk. Hogyan?

2015. aug. 4. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne neked alljon meg feljebb ezek utan, teljesen megertem az anyjat. eljatszottatok a bizalmat. es az a 60km azert nem olyan, h csak "lemegyek a sarokra", es majd jovok. eleg ertheto ha ilyen helyzetben aggodik a szulo.
2015. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok öreg, de még a 2000-es években csak mi mentünk a csajokhoz, mert volt tökünk.


Manapság hogy divat? Kirúzsozod magad, meg reszeled a körmöd amíg várod hogy a csajod buszozzon?


Ha pár hónapig te jársz hozzájuk, és megismernek, talán meg is fognak bízni benned és elengednek akárhová ketten.

2015. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó csak éppenséggel anyám 10percet nem tudott vele beszelni. Komolyan gondoljuk egymással csak meg kéne ismerniük egymást egy kicsit.. A fizetesembol meg spórolnom kéne mert megyekb tovább tanulni. Mindenesetre próbálok beszélni vele. Már csaj egy hónap van a nyárból, ilyenkor jobban ráérne
2015. aug. 4. 08:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Én meg elég öreg vagyok!

#1-#2-nek igaza van.

Kicsit furcsa, forditott világot élünk. Tényleg ne neked álljon feljebb.

Ha 4-ből 2x lekésitek a buszt az tényleg nem a megbizhatóságot jelenti. Amugy az ő szükei is szeretnének pihenni, nem furikázni mert nem ismeritek az órát.

Amugy én is dolgoztam amikor a páromnak udvaroltam. Vidékre. Az utolsó, v. elötti vonattal bumliztam be pestre, majd még BKV-val haza. Másnap irány melózni. 5-kor keltem.

2015. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azért 120 kiló benzinben sem olcsó, jó pár buszjegy kijön belőle..
2015. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Enged ma' el a kųřvą ąnýáđ..!!!"


Amúgy csak elárulom..

A fiúnak illik menni a lányhoz.. :)


Én exemmel 8 hónapog voltam együtt.. Ebből ő 1x volt nálam.. Szóval csak egyetlen 1x kellett buszra szállnia és utaznia 1! Órát!!

Mindig én mentem hozzá..


Ha lekéstem a buszt annyi hogy néztem 1 másikat és mentem azzal..

A FIÚNAK ILLIK MENNI A LÁNYHOZ..!!!!!

2015. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem is..nehogy már te legyél felháborodva, hogy neked kell menni... legyen már annyi vér ott lent..én két évet voltam együtt az exemmel...fél, vagy egy év után ismerték meg a szüleim a ballagásomon...az esetek 99%-ban én mentem hozzá, ő meg vagy nem volt kedve buszozni mert állítása szerint lenézik onnan, holott csak 30perc az út, de ha a szomszéd faluban volt a nagyszüleinél, akkor meg vagy nem sétált, vagy nem biciklizett...ritka volt, ha rá tudtam szedni, hogy ő jöjjön...hiába vitáztam, sz*rt az egészre igazából és átvettük egymás szerepét...én lettem a fiú, ő meg a lány, mert egyszerűen egy anyámasszonykatonája...

ne akard, hogy a barátnőd téged is így leírjon, ha esetleg egyszer nem lesztek együtt..

vannak szép emlékeim és jó visszaemlékezni rájuk, csak ezek azok a dolgok, amik olyankor visszaütnek és szétcseszik az egészet. állj a sarkadra. addig, amíg teheted. mert te vagy a pasi, nem ő!! egyelőre neked kell ismerkedni az ő szüleivel. ő ráér.

2015. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, majd ha lesz gyereked,lányod, akinek a "barátja" egy hónap alatt kétszer nem képes időben hazahozni, vagy feltenni arra a nyavalyás buszra a lányodat, rádöbbensz, hogy mennyire megbízhatatlan is voltál. Nehogymá' egy kamasznak olyan sürgős és halaszthatatlan dolgai legyenek, ami miatt rendszeresen meg kell szegnie az ígéreteit!
2015. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Korotok? Annyibol lehet megerteni a szuloket hogy ti jatszottatok el a bizalmukat. Nem tudsz mit csinalni azon kivul h te mesz...

A fenti valaszoloknak: Miert kene mindig a fiunak menni? Ne vicceljunk mar,en biztos nem utaznek ennyit heti szinten...Ha szeretne valamit akkor o IS jonne hozzam,nem en lihegnek a sarkaba.

2015. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod #9-es illem meg udvariasság!

Nehogy má ezt meg tedd! Akkor meg majd ne csodálkozz!

Van ahol még ezt tartják!

2015. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!