Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 14-18 éves korig....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 14-18 éves korig. Nektek milyen férfi test jön be leginkább?

Figyelt kérdés
Esetleg linkelhettek képet is.A válaszokat előre is köszönöm :)
2015. jún. 4. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
14 éves kislánynak férfitest?
2015. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem számít sokat igazából, amíg nincs 30 kilós felesleg valakin, mert az már nem tetszik. mondom ezt úgy, hogy rajtam is van, de az izlésem nem függ attól, én hogy nézek ki
2015. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem nem tetszenek a kigyúrt kockás hasú fiúk,jobban preferálom a kis vékonykákat. Képet sajnos nem tálatam hozza.

15/l

2015. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán tudom...Nekem nem tetszik, ha egy fiúnak nagyon kockás kigyúrt teste van. Elég, a kicsit sportos test pl.: [link]

DE! Nem kell, hogy kockás hasa legyen. Nekem már az is megfelelő, ha nincs melle :D Vagyis a mellkasa izmos, de a hasán lehet egy kis felesleg.

2015. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

15L

2015. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, olyan kb izmos, de az nem olyan fontos, csak annyira, hogy ne legyen lúzer-típus 15l
2015. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!