Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretem a személységét de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a személységét de a külső nem fond meg, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel ismerkedek egy ideje. Elképeztően szeretem a személységét, a hozzáállását a dolgokhoz, a gondolkozás módját.

Viszont külsőleg nem igazán jön be nekem. Nem egy molett lányról vam szó, teljesen átlagos a külseje, de valahogy nem fog meg benne semmi. (Alter lány)

Mit tennétek ti ilyenkor? Késöbb ez változhat? Nyilván tudom belső 1000x fontosabb, de ilyen esetben is?



aug. 26. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én nem jönnék össze vele. Nagyon fontos a belső, de nem véletlenül született az a mondás, hogy "a külső megfog, a belső megtart". Egy jó személyiség nagy kincs, de ha nem tetszik külsőre és nem vonzódsz hozzá, akkor ez gyakorlatilag egy barátság.

Fogd fel úgy, hogy találtál egy nagyon jó barátot.

aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert valakinek tetszik a személyisége nem jelenti azt, hogy az szerelem és úristen járnunk kell. Viszont jóbarátok lehettek, hiszen a barátok is tudnak egy húron pendülni.


Azért meg kár belemenni egy kapcsolatba, mert csak azt gondolod ,,kapcsolatot akarok valakivel".

aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%
Szerintem fontos a külső is, pláne egy férfinak, mert a férfi inkább vizuális alkat. Kár kapcsolatba kezdeni, mert taszítani fog, ha eleinte nem is, de rövid időn belül.
aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat. Nagyjából én is így gondolom, csak azt hittem velem van a baj hogy "külsőre megyek".
aug. 26. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor csak barátok vagytok. Kell a kémia.
aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy gondolom hogy ha szerelmes vagy belé akkor egyáltalán nem lenne benned ez a dilemma. Így viszont szerintem csak tényleg a személyisége fogott meg, ez lehet hogy nem is szerelem csak annyira elragadott hogy valakinek hozzád illő a személyisége. Szerintem csak barátkozzatok☺️

Vagy félreértettelek? Tényleg szerelmes vagy belé?

aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ő egy tökéletes barát lehet számodra.
aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem lényegtelen, hogy néz ki, de talán egy próbát megérhet, hátha mégis. Csak erről ő is tudjon, hogy bizonytalan vagy benne.
aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
47%
Nem hiszem hogy olyan csunya errol, latszik hogy neked is a cicababak jonnek be.
aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
63%
A kulson lehet változtatni, ez nem lehet akadály. Képzeld el a fordítottját, tetszik egy lány, de nem tetszik a személyisége. Melyik jobb és melyiket választanád?
aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!