Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok!MIt értetek egy outfit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!MIt értetek egy outfit alatt?(többi lent)

Figyelt kérdés

Mármint sokszor látom hogy ez kizáró tényező nagyon sok lánynak és arra szeretnék rákérdezni hogy ez alatt mit értetek..stb?

(úgy mit értetek hogy :csak egy pulcsit hord, egy fajta cipője van..stb)

Kérlek fejtsétek ki a véleményeteket és kort is írjatok mellé légyszíves



2021. febr. 9. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ne is foglalkozz ezzel. Nem minden lány ilyen.
2021. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Outfitt=szett. A ruha amit éppen viselsz. Tehát az összkép. Általában azokra mondják akik egy adott típusú ruhadarabot hordanak.


Nekem például fontos hogy az aktuális trendeket kerülje, inkább a régi klasszikusokat hordja mint pl.: Bőrkabát, farmer, kockás ing, old school tornacipő. A hideg ráz attól amikor meglátok egy srácot sneakerben és hozzá színben passzoló pulcsiban. Az nem stílus. Ott a cipőt öltözteti, nem magát.

2021. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
nehogy már szar legyen aki sneakert hord mert te a tornacipőt szereted
2021. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
#3 nem mondta, hogy szar, csak neki nem jön be ez a stílus, ahogy, gondolom, neked se jön be minden egy csajon
2021. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen de nem ráz ki a hideg...
2021. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy. Azt mondtam hogy azoktól vagyok rosszul akik a cipőt öltöztetik nem magukat. Vannak nagyon jó sneakerek, de amikor valaki a Nike Jordant csak egy féle képpen tudja felvenni az elég nevetséges.
2021. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem:)
2021. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És miért gond sok lánynak ha egy általános megjelenése van egy fiúnak?Csak mert elég farasztó hogy az egyik nap e-boy, a másik nap gentleman a harmadikon meg sport sztárként felöltözni.SZóval ha így érted a szettet akkor elég sok egy outfites srác van.Plusz a fiúknak kicsit korlátozottabbak a lehetőségeik, mert amíg a lányoknak az egész ,,fiús" cuccoktól a full pink egyberuhákig minden játszik, addig a fiúknak nem nézik jó szemmel(főleg Magyarországon) a szoknya viselését, stb
2021. febr. 9. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gondolt senki arra, hogy hordj szoknyát 😂
2021. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek csak azoknak fontos, akiknek amúgy is fontos, hogy hogyan öltözködnek. Én például nem fektetek nagy hangsúlyt arra, hogy milyen az "outfitem", számomra csak annyi a fontos, hogy kényelmes legyen, jól érezzem magam benne és tiszta legyen, és egy fiú öltözködésétől sem várok el többet.


16/L

2021. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!