Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mondjuk ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mondjuk ha elsőre nem szimpi egy srác, de ő teljesen oda-vissza van értetek, akkor mire gondoltok és hogy cselekedtek?

Figyelt kérdés

Érdekelne,mert nálam szerintem ez a szitu. Nem vagyok olyan anyagból,ami nála még sima barátnak is faca lenne. Itt nem jön be az,hogy az ellentétek vonzzák egymást,sajnos. Ő az energikusabb,lelkesebb,én a ridegebb,elmélkedőbb.

Hiába nagyon kedves velem meg minden,úgy érzem,szimplán csak azért mert nagyon bírom és túl jó a szíve ahhoz,hogy ne így tegyen :) Ő is learizott és kérdezget rólam párat,viszont annyira komolyan nem vesz,hogy rendes barátokká váljunk. Van 1-2 olyan fiú haverja akikkel úgy spontán jött össze a haverság,ők nincsenek annyira oda érte mint én. De ez mindig így van,mindig annak kell szenvednie,aki a legjobban szeret :) Pedig direkt próbáltam laza maradni és nem felfedni az egészet,mert tudom,hogy az elriasztja a csajokat :) Valahogy a kettő közt mozogtam,laza is vagyok,meg sokat dicsérem is és támogatom.

Jó mondjuk,azért írtam a kérdésben,hogy "elsőre",mert én pl olyan vagyok akinek van egy másik oldala is,ami akkor jön elő ha már elég időt töltöttem,vagy eleget írogáltam valakivel. Most így lehet első blikkre egy csendes,de érzelmekkel teli tutyi mutyinak tűntem neki,de ez csak a kezdeti sokk hatása volt,hogy egyáltalán személyesen beszélgettem vele :D

Szóval ti ilyen helyzetben,adnátok több esélyt,hogy közelebbről,jobban megismerjétek?


2019. ápr. 7. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kűzdj érte,hidd el sokszor beválik! :)
2019. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó de biztos van és lesz is más udvarlója,aki sokkal jobb nálam. Nem csak mondjuk jobban kijön vele,hanem magasabb,izmosabb,meg mittomén :))) (Mondjuk ő nem az a fajta akinél ez nagyon mérvadó lenne,de azé' na)

És úgy nincs sok esélyem,hogy még facen sincs meg,csak néha-néha egy szóváltás instán. Szóval vagy élőben duma vagy semmi :)

Érdekelne,hogy az itt lévő lányok mit csinálnának ilyenkor

2019. ápr. 7. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki érdemel esélyt.

És nem vagy gondolatolvasó, szóval lehet, hogy te úgy látod a helyzetet, hogy ő biza még csak barátzónába se rakna, de lehet, hogy nem így van.

Egy nő jól elrejti az érzéseit, ha kell. Most nem azt mondom, hogy szerelmes beléd, de ha beszél hozzád akkor valszeg barátnak tekint.

De ha tudod és érzed, látod, hogy nem lehet köztetek több, akkor lépj túl. Minél hamarabb, mert utána csak rosszabb lesz. Ne fuss olyan után, akit nem érdekelsz!

2019. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt jó hogy mondod. Volt egy olyan csaj,aki bizony elrejtette,vagy is próbálta az érzéseit. Mégpedig úgy hogy gyerekesen viselkedett,beszólogatott és fizikális bántalmazásokban is részesített :)) De közben lejött az egész,meg amik olykor elhagyták a száját, nem lehetett félreérteni,ilyen két értelmű utalások.


Mondjuk ő fiatalabb mint ez a mostani,kevésbé érett nő úgymond.


Még ha mond rám pár kedves szót,hogy "de aranyos vaaagy" az is ilyen kedvességből szerintem.

Valahogy nem érzem,hogy komolyan venne. Egyszerűen nem látok olyan jeleket,hogy bírna bármennyire is.

Hiába lelkes akárhányszor meglát,meg ultra kedves,valahogy nem érzem emögött azt,hogy "befogadna" akár havernak is.


Nem gondolom magam csúnyának,bár e téren eléggé a semmi közepén vagyok,mert visszajelzést alig kaptam 20 év alatt..

Szerintem ha nem is vagyok ronda,nem tartozok az ő ízlés körébe. Főleg a rockos kinézetemmel.

Na meg,ő a kék szemet szereti,nekem sötétbarna,bebuktam :)

2019. ápr. 7. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!