Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebbségi érzésem van azért,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi érzésem van azért, mert "későn érő" srác vagyok. Szerintetek mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kivétel nélkül minden fiú lány a környezetembe 13-15,"rosszabb" esetben 16 évesen csókolózott,én nekem ez 18 évesen sikerült.

9 hónapja vagyok boldog barátnőmmel,minden happy,de amikor szóba kerül véletlen az exe,vagy mások mesélnek a kalandjaikról belül egy rossz érzés fog el.Nem lennék képes rá hogy elhagyjam a barátnőmet,nem akarom kiélni magam,az zavar hogy előtte nem lehetett részem olyan dolgokban ami másoknak igen.Boldog vagyok,nincs okom panaszkodásra,de néha kreténnek érzem magam.Nem csókoloztak felelsz vagy mersz során velem mint a többiekkel,nem voltak 2-3 hónapos kapcsolataim,de olyan érzés fog el mintha ez ilyen alap dolog lenne a társadalomban.Sokszor elfelejtem,és minden oké,de néha lelomboz ez a dolog.19 évesen már ezeket nem tudnám bepótolni,nem is akarom utólag,de szerintetek bennem van a hiba,vagy csak olyan környezetben vagyok ahol ilyen tinédzserek vannak?


2019. ápr. 1. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk.

Attól mert a társadalom ezt sugározza vissza, még nem feltétlen követendő példa. 15 évesen csókolóztam elsőnek akkori barátnőmmel, most 19 múltam, de viszont még mindig szűz vagyok. Sőt, felelsz vagy merszet se játszottam még. Még nem ittam le magamat a sárgaföldig se, semmilyen e-cigibe vagy sima cigibe nem szívtam bele, mások ennyi idősen ezeken rég túl vannak. Naés? :D Én ettől nem leszek kevesebb, de ők se többek.


Egyébként megértem. Hallottam olyan dolgokat haveroktól, hogy egy áruházi parkolóban kívánták meg egymást, haza mentek, és ott folytatták, bla bla.. Ezekre egy darabig én is irigykedtem, de meg kell értened, hogy semmiből sem maradtál ki és semmivel sem vagy elkésve. És ne hidd azt, hogy később ezekre a dolgokra nem lesz lehetőséged. Osztálytársam bátyja 25 éves, és még bőven eljár bulizgatni, vannak futó kapcsolatai, egy éjszakás kalandjai, stb. Ha erre vágysz, még később is ott a lehetőség. Senki sem mondta, hogy el kell kötelezd magad húszon X évesen egy nő mellett.

2019. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23 évesen cölibátus fogadhatnék, az jó vagy rossz??
2019. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen csókolóztam először, nekem pár volt osztálytársam 14 évesen már túl volt mindenen és néztek rám, hogy én hogy hogy szűz vagyok (fiú vagyok amúgy). Ez nem ránk nézve ciki. Szerintem az sokkal gázabb, mikor pár 16-17 éves lány több falloszt fogott mint kilincset.

(Mellesleg ez szerintem pasikra is igaz, szerintem ugyan úgy undorító, ha egy pasinak rengeteg nővel volt dolga.)

2019. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl.: elmehetsz hivatásoshoz.
2019. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Picit félreértitek a helyzetet.

Én nagyon szeretem ezt a lányt.

Ha átmegyek kaját csinál nekem,ha nálam van takarít(pedig NEM kérem),mindig mosolyog,bújik,olyan céljai vannak egy kapcsolatban amilyenek nekem.Gondolom természetes ebben a korban,de nem tudnám elképzelni nélküle az életem.

Ha meg is csalnám,vagy eldobnám,úgy érzem nem oldódna meg a problémám mert a múltbeli dolgokat nem tudom bepótolni.

Talán csak "irigy" vagyok rá vagy nem tudom.Legbelül olyan gyerekesnek érzem magam miatta.Igazából annak örülök hogy sokszor tényleg nem érdekel vagy nem gondolok rá.

Viszont ahogy olvastam a hozzászólásotok jó érzés hogy nem vagyok egyedül,ez plusz egy dolog amit mondhatok magamnak azon kívül,hogy én vettem el neki.

Kettes:Akik nem jutottak el idáig(nagyon nem tetszik ez a megfogalmazás,de nem tudom hogy irjam)azokat amúgy abszolút nem nézem le,sőt,becsülöm hogy bírják és boldogok,akik pedig próbálkoznak még csak lányokhoz jutni azoknak drukkolok mindig.

2019. ápr. 3. 15:40
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha ilyen mértékekig zavar téged ez a dolog, akkor beszéld meg a barátnőddel. Azokból a dolgokból amiket írtál róla, le lehet vonni azt a kisebb következtetést hogy jó szívű és kedves a lány. Biztos megfogja érteni. Hidd el, sokkal jobb ha megbeszéled vele és nem fojtod el ezt a dolgot.
2019. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!